امروز دوشنبه, 08 خرداد 1396 - Mon 05 29 2017
کسب رتبه دوم استان توسط معلمان منطقه میانه

براساس اعلام اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، معلمان دبستان شاهد سهام خیام در طرح درس پژوهی (ریاضی) پایه پنجم در بین معلمان شرکت کننده از مناطق و نواحی استان رتبه دوم استان را به خود اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموش و پرورش میانه، آموزگاران  سوسن ابوالحسنی، اشرف خانمحمدی، زهرا قاسمی، فرحناز جمهری از دبستان شاهد سهام خیام میانه در طرح درس پژوهی (ریاضی) پایه پنجم با عنوان «محاسبه ی محیط اشکالی که با دایره ترکیب شده اند)در بین معلمان شرکت کننده از مناطق و نواحی استان رتبه دوم استان را به خود اختصاص دادند.

گفتنی است که: 6 طرح، درس پژوهی از میان طرح های منتخب استانی، رتبه های اول و دوم هر یک از پایه های چهارم،پنجم و ششم ابتدایی به دبیرخانه کشوری بهسازی فرایند یادگیری و پژوهش های مدرسه ای ارسال خواهند شد.

این موفقیت ارزشمند را به فرهنگیان فرهیخته، دانش آموزان عزیز، همکاران برگزیده و خانواده های گرامیشان تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

1991481
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3612
7473
198975
1991481
امروز: دوشنبه، 08 خرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .