امروز پنج شنبه, 26 مرداد 1396 - Thu 08 17 2017
در مراسم افطاری از 350 دانش آموز منطقه میانه پذیرایی شد

به مناسبت میلاد امام حسن(ع) و روز اکرام، از350 دانش آموز دبیرستان دخترانه نمونه دولتی آزادگان با حضور صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه، مولوی معاون پرورشی و تربیت بدنی، کوهی معاون آموزش متوسطه و اعضای انجمن اولیاء و مربیان این دبیرستان پذیرایی شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میانه، اسفندیار صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه در مراسم افطاری دبیرستان دوره اول نمونه دولتی آزادگان با تبریک میلاد با سعادت امام حسن (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، در سخنانی بیان کرد:برگزاری مراسمات مذهبی و تکرار این برنامه ها باعث تقویت ایمان دانش آموزان و تقویت زندگی اجتماعی در بین دانش آموزان می شود.

وی در ادامه سخنان خود به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تحصیل، تهذیب و ورزش اشاره کرد و یاد آور شد: تحصیل یعنی این که  شما در امور علمی خود پیشرفت کنید و از عالمان جامعه خود باشید و در کنار مسائل علمی از دین خود نیزغافل نباشید.

صادقی تهذیب را پرداختن به مسائل دینی عنوان کرد و اظهار کرد: شرکت در مراسمات مذهبی و گرفتن روزه از تهذیب نفس است و شما می توانید با گرفتن روزه به خدا نزدیک شوید و به درجه بالای ایمان برسید و هرچه به خدا نزدیک شوید به همان اندازه به سوی موفقیت گام برداشته اید.

 مدیر آموزش و پرورش میانه با بیان این که عقل سالم در بدن سالم است افزود: شما دانش آموزان برای این که در جامعه عالم،عابد و تندرست باشید باید تنی سالم داشته باشید وبه همین خاطر باید به ورزش توجه داشته باشید.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2463481
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5284
5304
95729
2463481
امروز: پنج شنبه، 26 مرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .