امروز پنج شنبه, 06 آبان 1395 - Thu 10 27 2016
در مراسم افطاری از 350 دانش آموز منطقه میانه پذیرایی شد

به مناسبت میلاد امام حسن(ع) و روز اکرام، از350 دانش آموز دبیرستان دخترانه نمونه دولتی آزادگان با حضور صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه، مولوی معاون پرورشی و تربیت بدنی، کوهی معاون آموزش متوسطه و اعضای انجمن اولیاء و مربیان این دبیرستان پذیرایی شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میانه، اسفندیار صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه در مراسم افطاری دبیرستان دوره اول نمونه دولتی آزادگان با تبریک میلاد با سعادت امام حسن (ع) و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، در سخنانی بیان کرد:برگزاری مراسمات مذهبی و تکرار این برنامه ها باعث تقویت ایمان دانش آموزان و تقویت زندگی اجتماعی در بین دانش آموزان می شود.

وی در ادامه سخنان خود به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تحصیل، تهذیب و ورزش اشاره کرد و یاد آور شد: تحصیل یعنی این که  شما در امور علمی خود پیشرفت کنید و از عالمان جامعه خود باشید و در کنار مسائل علمی از دین خود نیزغافل نباشید.

صادقی تهذیب را پرداختن به مسائل دینی عنوان کرد و اظهار کرد: شرکت در مراسمات مذهبی و گرفتن روزه از تهذیب نفس است و شما می توانید با گرفتن روزه به خدا نزدیک شوید و به درجه بالای ایمان برسید و هرچه به خدا نزدیک شوید به همان اندازه به سوی موفقیت گام برداشته اید.

 مدیر آموزش و پرورش میانه با بیان این که عقل سالم در بدن سالم است افزود: شما دانش آموزان برای این که در جامعه عالم،عابد و تندرست باشید باید تنی سالم داشته باشید وبه همین خاطر باید به ورزش توجه داشته باشید.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

634988
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2450
5212
137085
634988
امروز: پنج شنبه، 06 آبان 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .