امروز پنج شنبه, 06 آبان 1395 - Thu 10 27 2016
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه: نظام مشارکتی در جامعه ما به تبع ارزشهای دینی و اعتقادی حاصل شده است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: در نظام جمهوری اسلامی، نظام مشارکتی به تبع ارزشهای دینی و باورهای اعتقادی حاصل شده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی افزود: با توجه به پیچیدگیها، نوسانات و نارساییهایی که در دنیای کنونی ما وجود دارد لازم است مردم به ایفای نقش و مشارکت در کارهای حاکمیتی و کمک به هم نوعان بپردازند که در این خصوص بر اهمیت شورا و مشارکت مردمی روز به روز افزوده می شود.

وی با بیان اینکه بهبود زندگی و معیشت مردم و توانمند سازی از مهمترین اهداف دولت و نظام به شمار می رود گفت: در این راستا نهادهای حمایتی چه از طریق خود دستگاه حاکمیتی و یا شورایی باید در راستای تکریم شخصیتی افراد و در بعد دیگر از لحاظ اقتصادی و سایر مسائل آنها قدم برداشته و مساعدت کنند بطوریکه همه امور به سمت توانمندسازی افراد باشد نه اینکه مددجو، در قالب مددجو و فردی آسیب دیده به زندگی خود ادامه دهد.

مشایخی بر بحث فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مردم در سطح جامعه تاکید کرده افزود: همه آحاد جامعه چه مددجو، چه افراد پشتیبان باید بر چگونگی کمک رسانی و ارائه خدمات آگاه باشند تا ضمن تکریم شخصیتی نسبت به توانمند سازی پایدار اقدام  نمایند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه هیئات مذهبی و ابزار تبلیغاتی شهرداری را از کانونهای مهم برای تبلغ، اطلاع رسانی و جلب و جذب خوانده افزود: آسیب مختص کشور ما نبوده و در تمام دنیا وجود دارد و ما می توانیم از بعد مذهبی که خاص مملکت ما بوده و نیز از بعد اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و نیز در نظر گرفتن وقف عام و خاص و نظام مند کردن وجوهات شرعی به سمت بهبود وضعیت مددجویان قدم برداریم.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

636945
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4407
5212
139042
636945
امروز: پنج شنبه، 06 آبان 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .