امروز چهارشنبه, 29 شهریور 1396 - Wed 09 20 2017
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه: نظام مشارکتی در جامعه ما به تبع ارزشهای دینی و اعتقادی حاصل شده است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: در نظام جمهوری اسلامی، نظام مشارکتی به تبع ارزشهای دینی و باورهای اعتقادی حاصل شده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمدرضا مشایخی در جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی افزود: با توجه به پیچیدگیها، نوسانات و نارساییهایی که در دنیای کنونی ما وجود دارد لازم است مردم به ایفای نقش و مشارکت در کارهای حاکمیتی و کمک به هم نوعان بپردازند که در این خصوص بر اهمیت شورا و مشارکت مردمی روز به روز افزوده می شود.

وی با بیان اینکه بهبود زندگی و معیشت مردم و توانمند سازی از مهمترین اهداف دولت و نظام به شمار می رود گفت: در این راستا نهادهای حمایتی چه از طریق خود دستگاه حاکمیتی و یا شورایی باید در راستای تکریم شخصیتی افراد و در بعد دیگر از لحاظ اقتصادی و سایر مسائل آنها قدم برداشته و مساعدت کنند بطوریکه همه امور به سمت توانمندسازی افراد باشد نه اینکه مددجو، در قالب مددجو و فردی آسیب دیده به زندگی خود ادامه دهد.

مشایخی بر بحث فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مردم در سطح جامعه تاکید کرده افزود: همه آحاد جامعه چه مددجو، چه افراد پشتیبان باید بر چگونگی کمک رسانی و ارائه خدمات آگاه باشند تا ضمن تکریم شخصیتی نسبت به توانمند سازی پایدار اقدام  نمایند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه هیئات مذهبی و ابزار تبلیغاتی شهرداری را از کانونهای مهم برای تبلغ، اطلاع رسانی و جلب و جذب خوانده افزود: آسیب مختص کشور ما نبوده و در تمام دنیا وجود دارد و ما می توانیم از بعد مذهبی که خاص مملکت ما بوده و نیز از بعد اطلاع رسانی و فرهنگ سازی و نیز در نظر گرفتن وقف عام و خاص و نظام مند کردن وجوهات شرعی به سمت بهبود وضعیت مددجویان قدم برداریم.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2642809
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4721
4388
110043
2642809
امروز: چهارشنبه، 29 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .