امروز جمعه, 07 آبان 1395 - Fri 10 28 2016
فرماندار ویژه میانه : توکل به خدا و اراده جدی تنها درمان درد اعتیاد است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: اراده تنها راه درمان برای درد اعتیاد و ترک آن است.

 به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حمید شکری در بازدید از مراکز ترک اعتیاد دهکده رهایی و مرکز نگهداری میان مدت ایرانیان شهرستان میانه در جمع بازپروران حاضر در این مراکز اظهار امیدواری کرد که با اراده افراد حاضر و برنامه های مناسب در این کمپها بحث اعتیاد در میان شما افراد حاضر در کمپها به اتمام رسیده و شما را در حوزه های اشتغال و زندگی با نشاط و سالم ببینیم.

وی با تاکید بر اینکه انسان موجودی با نیروی اراده است که خداوند در نهاد او به ودیعه گذاشته است افزود: با نیروی اراده می توان بر تمامی مشکلات غلبه نموده، تمامی تجربه های غلط زندگی را کنار گذاشته و به خدا نزدیک شد.

شکری با تقدیر از بانیان و عوامل کمپهای ترک اعتیاد در شهرستان میانه از وضعیت مناسب کمپها تقدیر کرده و اظهار امیدواری کرد که تمامی برنامه های کمپ نیز مناسب و مفید واقع شده و به صورت دقیق اجرا شود.

وی با بیان اینکه انسان با امید زنده بوده و هرگز نباید امید خود را از دست بدهد افزود: ما باید یقین پیدا کنیم که اگر یک قدم به سوی خدا بر می داریم خدا صد قدم به سمت ما برخواهد داشت.

فرماندار ویژه میانه آمادگی روحی و امید به زندگی را در میان بازپروران قابل تحسین خوانده از تشکیل انجمن NA در شهرستان اظهار رضایت کرده افزود: اعضای این انجمن هر کدام به دانشمندانی تبدیل شده اند که مایه مباهات است و امیدواریم که شما بازپروران را به زودی در جمع آنها ببینیم.

 

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

641946
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4044
5364
144043
641946
امروز: جمعه، 07 آبان 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .