امروز سه شنبه, 28 شهریور 1396 - Tue 09 19 2017




لزوم اجرای دقیق و درست طرح تجمیع و ساماندهی دانشگاه آزاد اسلامی

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تجمیع و ساماندهی دانشگاه آزاد اسلامی باید به نحو احسن انجام شود.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از مهر، یعقوب شیویاری شامگاه چهارشنبه در جلسه هم اندیشی نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره  بررسی راه کارهای توسعه فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان گفت: اگر طرح تجمیع و ساماندهی در دانشگاه آزاد اسلامی به نحو احسن اجرا شود بار زیادی از دوش آن برداشته خواهد شد.

نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایش امام راحل گفت: دانشگاه کارخانه  آدم سازی است و دانشگاه آزاد اسلامی باید براساس فلسفه وجودی خود حرکت نماید و وظیفه همگان یاری به این نهاد انقلابی و شجره طیبه است.

وی  تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در دهه های گذشته رشد کمی خود را پشت سر گذاشته و اکنون زمان توسعه کیفی آن فرا رسیده است که باید دقت بیشتری براین داشت.

این نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی افزود: تغییر در مدیریت ها امری لازم و اجتناب ناپذیر است ولی باید از هرگونه شتابزدگی دوربوده و بادرایت کامل، پاکدست ترین، متدین ترین، متعهد ترین واصلح ترین فرد را برای اداره امور در دانشگاهها انتخاب کرد.

وی در پایان خود را سرباز مخلص و در خدمت دانشگاه خواند وقول مساعدت و همکاری در زمینه رفع مشکلات وتوسعه دانشگاه آزاد اسلامی میانه و استان را داد.

گفتنی است جلسه هم اندیشی با نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره  بررسی راه کارهای توسعه فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان به همت دبیرخانه هیأت امنای استان آذربایجان شرقی و اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز عصر روز دوم تیرماه در سالن شمس این دانشگاه برگزار شد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2636562
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2862
4218
103796
2636562
امروز: سه شنبه، 28 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .