امروز جمعه, 12 آذر 1395 - Fri 12 02 2016
برگزاري جله كميته هماهنگي و برنامه ريزي هدايت تحصيلي (پايه نهم) در منطقه كاغذكنان با عنوان تشكيل كميته منطقه اي

جلسه كميته هماهنگي و برنامه ريزي هدايت تحصيلي پايه نهم در منطقه كاغذكنان با عنوان تشكيل كميته منطقه اي در مورخه 5/4/95 روز شنبه در محل دفتر رياست محترم منطقه برگزار گرديد .
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه کاغذکنان، در اين جلسه كه با شركت رياست محترم اداره، معاونت پرورشي و تربيت بدني ، كارشناسان آموزش ، بازرسي،تربيت بدني و مشاوره ، مشاورمدرسه و مديران مدارس دوره اول متوسطه برگزار شد احمدي رئيس اداره در طي سخناني به اهميت و لزوم مشاوره در مدارس پرداخته و هدايت تحصيلي را نه تنها انتخاب مسير درست براي تحصيل بلكه هدايت به زندگي بهتر دانش آموزان ياد نمودند . در اين جلسه كارشناس مشاوره گزارش كاملي از مراحل اجراي هدايت تحصيلي در مدارس ارائه نمودند و سپس اعضاي حاضر در جلسه نظرات و پيشنهادات خود را بيان نمودند و در آخر جلسه اعضاي كميته انتخاب گرديد .
 

جلسه كميته هماهنگي و برنامه ريزي هدايت تحصيلي پايه نهم در منطقه كاغذكنان با عنوان تشكيل كميته منطقه اي در مورخه 5/4/95 روز شنبه در محل دفتر رياست محترم منطقه برگزار گرديد . در اين جلسه كه با شركت رياست محترم اداره، معاونت پرورشي و تربيت بدني ، كارشناسان آموزش ، بازرسي،تربيت بدني و مشاوره ، مشاورمدرسه و مديران مدارس دوره اول متوسطه برگزار شد احمدي رئيس اداره در طي سخناني  به اهميت و لزوم مشاوره در مدارس پرداخته و هدايت تحصيلي را نه تنها انتخاب مسير درست براي تحصيل بلكه هدايت به زندگي بهتر دانش آموزان ياد نمودند . در اين جلسه كارشناس مشاوره گزارش كاملي از مراحل اجراي هدايت تحصيلي در مدارس ارائه نمودند و سپس اعضاي حاضر در جلسه نظرات و پيشنهادات خود را بيان نمودند و در آخر جلسه اعضاي كميته انتخاب گرديد .  

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

842069
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3146
3925
7071
842069
امروز: جمعه، 12 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .