امروز دوشنبه, 05 تیر 1396 - Mon 06 26 2017
برگزاري جله كميته هماهنگي و برنامه ريزي هدايت تحصيلي (پايه نهم) در منطقه كاغذكنان با عنوان تشكيل كميته منطقه اي

جلسه كميته هماهنگي و برنامه ريزي هدايت تحصيلي پايه نهم در منطقه كاغذكنان با عنوان تشكيل كميته منطقه اي در مورخه 5/4/95 روز شنبه در محل دفتر رياست محترم منطقه برگزار گرديد .
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه کاغذکنان، در اين جلسه كه با شركت رياست محترم اداره، معاونت پرورشي و تربيت بدني ، كارشناسان آموزش ، بازرسي،تربيت بدني و مشاوره ، مشاورمدرسه و مديران مدارس دوره اول متوسطه برگزار شد احمدي رئيس اداره در طي سخناني به اهميت و لزوم مشاوره در مدارس پرداخته و هدايت تحصيلي را نه تنها انتخاب مسير درست براي تحصيل بلكه هدايت به زندگي بهتر دانش آموزان ياد نمودند . در اين جلسه كارشناس مشاوره گزارش كاملي از مراحل اجراي هدايت تحصيلي در مدارس ارائه نمودند و سپس اعضاي حاضر در جلسه نظرات و پيشنهادات خود را بيان نمودند و در آخر جلسه اعضاي كميته انتخاب گرديد .
 

جلسه كميته هماهنگي و برنامه ريزي هدايت تحصيلي پايه نهم در منطقه كاغذكنان با عنوان تشكيل كميته منطقه اي در مورخه 5/4/95 روز شنبه در محل دفتر رياست محترم منطقه برگزار گرديد . در اين جلسه كه با شركت رياست محترم اداره، معاونت پرورشي و تربيت بدني ، كارشناسان آموزش ، بازرسي،تربيت بدني و مشاوره ، مشاورمدرسه و مديران مدارس دوره اول متوسطه برگزار شد احمدي رئيس اداره در طي سخناني  به اهميت و لزوم مشاوره در مدارس پرداخته و هدايت تحصيلي را نه تنها انتخاب مسير درست براي تحصيل بلكه هدايت به زندگي بهتر دانش آموزان ياد نمودند . در اين جلسه كارشناس مشاوره گزارش كاملي از مراحل اجراي هدايت تحصيلي در مدارس ارائه نمودند و سپس اعضاي حاضر در جلسه نظرات و پيشنهادات خود را بيان نمودند و در آخر جلسه اعضاي كميته انتخاب گرديد .  

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2166007
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
6040
7250
155944
2166007
امروز: دوشنبه، 05 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .