امروز پنج شنبه, 30 شهریور 1396 - Thu 09 21 2017
اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی در اداره پست میانه با تبلیغ کالای خارجی!

 

تبلیغات دو برند معروف و فروشگاه های کالاهای خارجی این روزها در اداره پست میانه نصب شده و این سوال را ذهن مراجعین پدیدار می سازد که آیا واقعا به این کار عمل به اقتصاد مقاومتی است ؟!

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از میانا، در حال حاضر با توجه به نام گذاری سال ۹۵ به عنوان ” اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل” از سوی مقام معظم رهبری(مد) و تاکیدات مکرر ایشان بر این موضوع، تبلیغات کالاهای خارجی یکی از مهم‌ترین موضوعات متناقض باسیاست‌های اقتصاد مقاومتی است، که متأسفانه این اتفاق در برخی دستگاه های اجرایی مشاهده می شود.

یکی از این موارد که می توان بدان اشاره نمود اداره پست میانه است که این روزها در سالن ارائه خدمات به مشتریان خود به بنر بزرگ از فروشندگان دو برند معروف خارجی را به نمایش گذاشته است.

تبلیغ هرگونه کالای خارجی در تابلوها و بیلبوردهای تبلیغاتی بر سر چهارراه‌ها و پل‌های عابر پیاده سطح شهر، موضوعی است که شاید به عینه می توان در سطح های بسیاری از شهرهای کوچک و بزرگ کشور مشاهده کرد اما اینکه این کار در دستگاه های خدمات رسان و اجرایی نیز مشاهده شود، اندکی دور از انتظار و تعجب برانگیز است.

امیدواریم فرماندار میانه به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان ویژه میانه با این قبیل اقدامات برخورد قاطع داشته و هرچه سریع تر اقدامات و دستورات لازمه را جهت برداشتن این بنرهای تبلیغاتی  از اداره پست را لحاظ نماید.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2647242
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2386
6768
114476
2647242
امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .