امروز پنج شنبه, 04 خرداد 1396 - Thu 05 25 2017
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه:سرمایه اصلی هر رسانه اعتماد عمومی است

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه گفت: سرمایه اصلی هر رسانه اعتماد عمومی و جلب رضایت مردم است.

 به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حجت الاسلام والمسلمین حسن امیرنژاد در نشستی با خبرنگاران شهرستان  میانه با بیان قدرت والای قلم و اینکه خداوند در قرآن به قلم و آنچه که می نویسد یاد کرده افزود: گردش نیش قلم بر روی کاغذ است که سرنوشت بشر را رقم می زند زیرا قلم پاسدار افکار دانشمندان، حلقه اتصال گذشته و حال و خزانه دار علوم و جمع آوری کننده تجربیات بشری است.

وی با بیان اینکه کاربرد قلم از زبان بیشتر است افزود: قلم با مخاطبین دور و نزدیک در ارتباط است اما زبان فقط با مخاطبین نزدیک در ارتباط است و تا آنجا اهمیت دارد که می تواند هم سبب تبلیغ دین و یا تحریف دین خدا باشد.

حجت الاسلام امیرنژاد اظهارکرد: به گفته اندیشمندان قلم و شمشیر می تواند هر مملکتی را از آسیب و گزند حفظ کرده و یا از هم بپاشد.

وی از خبرنگاران شهرستان خواست تا بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری تقوا، عدالت، انصاف و صداقت را همواره در نظر بگیرند تا نبایدها جایگزین بایدها نشود.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه با تاکید بر حفظ آزادی و درک حقیقت از سوی اصحاب رسانه و قلم شهرستان افزود: افکار عمومی موش آزمایشگاهی نیست که ما تمامی ایده ها و افکار و عقاید شخصی خود را بر روی آنها آزمایش کنیم .

وی ایجاد اختلاف و کارشکنی، سخن پراکنی علیه یکدیگر، بدگویی از یکیگر، افشاگری بی پایه و اساس را از نتایج قلم و اندیشه نادرست عنوان کرده افزود: هر کسی در جامعه اسلامی ایران از اصول انقلاب که همانا رهنمودهای امام (ره) و سیاستهای کلی نام است عدول کند به طور قطع از قطار انقلاب خارج شده است.

حجت الاسلام امیرنژاد طرح و تبادل افکار و آراء و بیداری و آگاهی افکار عمومی را از دیگر وظایف اهل قلم عنوان کرده افزود: در آستانه روز قذس قرارگرفته ایم روزی که یادگار امام راحل و متعلق به همه مسلمانهاست و تنها هدف آن حمایت ویژه از ملت ملوم فلسطین و مظلومان جهان و اعلام حمایت از مقاومت اسلامی و انزجار از آمریکا و ایادی وی است.

وی با بیان اینکه دنیا باید بداند که مجازات ظالمان خواسته ملت مسلمان ایران است افزود: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس از اهمیت ویژه برخوردار بوده و همواره مورد رصد دشمنان انقلاب و نظام بوده و امسال نیز حضور مردم هشدار به جنایتها و نقشه های پشت صحنه آل سعود با چراغ سبز آمریکاست.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

1963021
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4057
7435
170515
1963021
امروز: پنج شنبه، 04 خرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .