امروز پنج شنبه, 06 آبان 1395 - Thu 10 27 2016
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه:سرمایه اصلی هر رسانه اعتماد عمومی است

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه گفت: سرمایه اصلی هر رسانه اعتماد عمومی و جلب رضایت مردم است.

 به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حجت الاسلام والمسلمین حسن امیرنژاد در نشستی با خبرنگاران شهرستان  میانه با بیان قدرت والای قلم و اینکه خداوند در قرآن به قلم و آنچه که می نویسد یاد کرده افزود: گردش نیش قلم بر روی کاغذ است که سرنوشت بشر را رقم می زند زیرا قلم پاسدار افکار دانشمندان، حلقه اتصال گذشته و حال و خزانه دار علوم و جمع آوری کننده تجربیات بشری است.

وی با بیان اینکه کاربرد قلم از زبان بیشتر است افزود: قلم با مخاطبین دور و نزدیک در ارتباط است اما زبان فقط با مخاطبین نزدیک در ارتباط است و تا آنجا اهمیت دارد که می تواند هم سبب تبلیغ دین و یا تحریف دین خدا باشد.

حجت الاسلام امیرنژاد اظهارکرد: به گفته اندیشمندان قلم و شمشیر می تواند هر مملکتی را از آسیب و گزند حفظ کرده و یا از هم بپاشد.

وی از خبرنگاران شهرستان خواست تا بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری تقوا، عدالت، انصاف و صداقت را همواره در نظر بگیرند تا نبایدها جایگزین بایدها نشود.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه میانه با تاکید بر حفظ آزادی و درک حقیقت از سوی اصحاب رسانه و قلم شهرستان افزود: افکار عمومی موش آزمایشگاهی نیست که ما تمامی ایده ها و افکار و عقاید شخصی خود را بر روی آنها آزمایش کنیم .

وی ایجاد اختلاف و کارشکنی، سخن پراکنی علیه یکدیگر، بدگویی از یکیگر، افشاگری بی پایه و اساس را از نتایج قلم و اندیشه نادرست عنوان کرده افزود: هر کسی در جامعه اسلامی ایران از اصول انقلاب که همانا رهنمودهای امام (ره) و سیاستهای کلی نام است عدول کند به طور قطع از قطار انقلاب خارج شده است.

حجت الاسلام امیرنژاد طرح و تبادل افکار و آراء و بیداری و آگاهی افکار عمومی را از دیگر وظایف اهل قلم عنوان کرده افزود: در آستانه روز قذس قرارگرفته ایم روزی که یادگار امام راحل و متعلق به همه مسلمانهاست و تنها هدف آن حمایت ویژه از ملت ملوم فلسطین و مظلومان جهان و اعلام حمایت از مقاومت اسلامی و انزجار از آمریکا و ایادی وی است.

وی با بیان اینکه دنیا باید بداند که مجازات ظالمان خواسته ملت مسلمان ایران است افزود: حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس از اهمیت ویژه برخوردار بوده و همواره مورد رصد دشمنان انقلاب و نظام بوده و امسال نیز حضور مردم هشدار به جنایتها و نقشه های پشت صحنه آل سعود با چراغ سبز آمریکاست.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

634538
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2000
5212
136635
634538
امروز: پنج شنبه، 06 آبان 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .