امروز جمعه, 07 آبان 1395 - Fri 10 28 2016
فرماندار ویژه میانه: 40 واحد تولیدی تسهیلات بانکی دریافت کردند

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت : 40 واحد تولیدی در این شهرستان تسهیلات بانکی دریافت کردند .

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حمید شکری در چهارمین نشست شورای اداری شهرستان از تشکیل کمیته جلب و جذب سرمایه گذار در شهرستان خبر داده افزود: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی برای 40 واحد تولیدی در حال تعطیلی تسهیلات ارائه شده تا این واحدها به فعالیت خود ادامه دهند.
وی از عزم جدی شهرستان و تلاش و کوشش راسخ مسئولین و نمایندگان در مجلس شورای اسلامی برای جبران کمبودها، رفع مسائل و مشکلات در راستای توسعه شهرستان خبر داد و افزود: هماهنگی، وحدت و تعامل در بین مسئولین و نمایندگان سبب رفع مشکلات است.
شکری تاکید کرد: نباید برای واحدهای تولیدی و صنعتی اجرائیه صادر شده و انشعابات آنها بدون هماهنگی با فرمانداری قطع شود چون می خواهیم با سرپا نگهداشتن این واحدها و جلب و جذب سرمایه گذار با هموار کردن مسیر سرمایه گذاری به تقویت اقتصاد منطقه و اشتغالزایی کمک کنیم.
فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مردان قانون به شمار رفته و وظیفه قانونگذاری دارند، افزود: قانون اساسی بالاترین سند قانونی جامعه بوده و مجلس باید بر اجرای این قوانین نظارت کافی را داشته باشد.
شکری از تعامل مطلوب سه قوه مقننه ، مجریه و قضائیه در شهرستان خبر داد و افزود: تعامل و وحدت باید برای تامین اهداف شهرستان باشد و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان نیز باید با اختیارات خود در حوزه اقدام و عمل به انجام امور بپردازند و بدانند مدیری که از خود اختیار نداشته باشد مورد قبول ما نیست.
نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی نیز، ایستادگی در برابر مشکلات را سبب شکست ناپذیری و خودکفایی را تنها رمز موفقیت جامعه اسلامی ایران عنوان کرد.
فردین فرمند در راستای مقاومتی کردن اقتصاد افزود: باید کمر همت بسته و با رهبری و رهنمودهای مدبرانه ولی فقیه به پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در جامعه کمک کنیم که در این خصوص مدیران و مسوولین اجرایی باید به اجرای امور پرداخته و نمایندگان مجلس نیز بر اجرای این امور نظارت کنند .
وی با بیان اینکه اگر آذربایجان الگوی اقدام و عمل شده تاکید کرد: میانه نیز باید الگوی آذربایجان باشد زیرا این شهرستان دارای امکانات و ظرفیت های بالایی است .
فرمند ارائه راهکار برای درآمدزایی در شهرستان با مطالعه مقایسه ای بین شهرستان های دیگر را سبب توسعه خواند .
دیگر نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست، قانون مداری و نظم را تنها راه حل مشکلات خواند و افزود: نظارت بر اجرای قانون سبب اجرای درست آن می شود.
یعقوب شیویاری آشنا بودن به وظایف قانونی از سوی مدیران و مسوولان در هر جایگاهی را لازم و ضروری دانست و گفت: وطن برای ما عزیز است و اگر می خواهیم وطنی آباد و توسعه یافته داشته باشیم باید تا پای جان تلاش و کوشش کنیم .
وی با بیان اینکه شهرستان ویژه بودن نیازمند مدیران و اعتباراتی ویژه می باشد افزود: باید در حفظ مدیران کارآمد و دلسوز در شهرستان و جذب اعتبارات ویژه برای شهرستان بکوشیم.
شیویاری از مدیران شهرستان خواست تا قانون مدار بوده و در تعامل با دیگر نهادها و ارگان های شهرستان برای پیشبرد امور باشند.
وی همچنین خواستار تعجیل نداشتن در انتخاب مدیران برای ادارات و همچنین دقت در گزینش ها شد و افزود: باید امور شهرستان را به دست افرادی کاردان بسپاریم که قانون مدار و آشنا به آیین نامه ها باشند.
شیویاری قانون مداری، نظم، دلسوزی، آموزش، تعامل و وحدت، شایسته سالاری در استخدام ها، نظارت و عمل به فرمایشات رهبری را از الزامات جامعه اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: عمل به این الزامات سبب توسعه و آبادانی ایران اسلامی است.

منبع:ایرنا

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

639463
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1561
5364
141560
639463
امروز: جمعه، 07 آبان 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .