امروز چهارشنبه, 29 شهریور 1396 - Wed 09 20 2017
فرماندار ویژه میانه: 40 واحد تولیدی تسهیلات بانکی دریافت کردند

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت : 40 واحد تولیدی در این شهرستان تسهیلات بانکی دریافت کردند .

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حمید شکری در چهارمین نشست شورای اداری شهرستان از تشکیل کمیته جلب و جذب سرمایه گذار در شهرستان خبر داده افزود: به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی برای 40 واحد تولیدی در حال تعطیلی تسهیلات ارائه شده تا این واحدها به فعالیت خود ادامه دهند.
وی از عزم جدی شهرستان و تلاش و کوشش راسخ مسئولین و نمایندگان در مجلس شورای اسلامی برای جبران کمبودها، رفع مسائل و مشکلات در راستای توسعه شهرستان خبر داد و افزود: هماهنگی، وحدت و تعامل در بین مسئولین و نمایندگان سبب رفع مشکلات است.
شکری تاکید کرد: نباید برای واحدهای تولیدی و صنعتی اجرائیه صادر شده و انشعابات آنها بدون هماهنگی با فرمانداری قطع شود چون می خواهیم با سرپا نگهداشتن این واحدها و جلب و جذب سرمایه گذار با هموار کردن مسیر سرمایه گذاری به تقویت اقتصاد منطقه و اشتغالزایی کمک کنیم.
فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مردان قانون به شمار رفته و وظیفه قانونگذاری دارند، افزود: قانون اساسی بالاترین سند قانونی جامعه بوده و مجلس باید بر اجرای این قوانین نظارت کافی را داشته باشد.
شکری از تعامل مطلوب سه قوه مقننه ، مجریه و قضائیه در شهرستان خبر داد و افزود: تعامل و وحدت باید برای تامین اهداف شهرستان باشد و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان نیز باید با اختیارات خود در حوزه اقدام و عمل به انجام امور بپردازند و بدانند مدیری که از خود اختیار نداشته باشد مورد قبول ما نیست.
نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی نیز، ایستادگی در برابر مشکلات را سبب شکست ناپذیری و خودکفایی را تنها رمز موفقیت جامعه اسلامی ایران عنوان کرد.
فردین فرمند در راستای مقاومتی کردن اقتصاد افزود: باید کمر همت بسته و با رهبری و رهنمودهای مدبرانه ولی فقیه به پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در جامعه کمک کنیم که در این خصوص مدیران و مسوولین اجرایی باید به اجرای امور پرداخته و نمایندگان مجلس نیز بر اجرای این امور نظارت کنند .
وی با بیان اینکه اگر آذربایجان الگوی اقدام و عمل شده تاکید کرد: میانه نیز باید الگوی آذربایجان باشد زیرا این شهرستان دارای امکانات و ظرفیت های بالایی است .
فرمند ارائه راهکار برای درآمدزایی در شهرستان با مطالعه مقایسه ای بین شهرستان های دیگر را سبب توسعه خواند .
دیگر نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست، قانون مداری و نظم را تنها راه حل مشکلات خواند و افزود: نظارت بر اجرای قانون سبب اجرای درست آن می شود.
یعقوب شیویاری آشنا بودن به وظایف قانونی از سوی مدیران و مسوولان در هر جایگاهی را لازم و ضروری دانست و گفت: وطن برای ما عزیز است و اگر می خواهیم وطنی آباد و توسعه یافته داشته باشیم باید تا پای جان تلاش و کوشش کنیم .
وی با بیان اینکه شهرستان ویژه بودن نیازمند مدیران و اعتباراتی ویژه می باشد افزود: باید در حفظ مدیران کارآمد و دلسوز در شهرستان و جذب اعتبارات ویژه برای شهرستان بکوشیم.
شیویاری از مدیران شهرستان خواست تا قانون مدار بوده و در تعامل با دیگر نهادها و ارگان های شهرستان برای پیشبرد امور باشند.
وی همچنین خواستار تعجیل نداشتن در انتخاب مدیران برای ادارات و همچنین دقت در گزینش ها شد و افزود: باید امور شهرستان را به دست افرادی کاردان بسپاریم که قانون مدار و آشنا به آیین نامه ها باشند.
شیویاری قانون مداری، نظم، دلسوزی، آموزش، تعامل و وحدت، شایسته سالاری در استخدام ها، نظارت و عمل به فرمایشات رهبری را از الزامات جامعه اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: عمل به این الزامات سبب توسعه و آبادانی ایران اسلامی است.

منبع:ایرنا

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2642837
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4749
4388
110071
2642837
امروز: چهارشنبه، 29 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .