امروز دوشنبه, 08 خرداد 1396 - Mon 05 29 2017
فرماندار ویژه میانه: تنها هدف از ارائه تسهیلات دولتی به واحدهای تولیدی، احیا، راه اندازی و تکمیل این واحدهاست

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه در سال جاری از سوی دولت برای واحدهای تولیدی اعتبار 160 هزار میلیارد ریالی در نظر گرفته شده، تنها هدف از پرداخت این تسهیلات را احیا، راه اندازی و تکمیل واحدهای تولیدی در راستای مقاومتی کردن اقتصاد و افزایش اشتغالزایی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، حمید شکری در جلسه صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه با بیان اینکه باید مقدمات پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی فراهم شود از رییس صنعت ، معدن و تجارت شهرستان و رییس شهرکهای صنعتی برای جمع آوری اطلاعات واحدهای تولیدی و احصای مشکلات آنها تقدیر کرده  افزود: باید تولید کنندگان از باز شدن این سفره برای احیای واحدهای تولیدی مطلع شده و ما بعنوان مسوولین اجرایی نیز بتوانیم برای بهره مندی هرچه بیشتر این واحدها قدم برداریم.

وی کارشناسی و برآورد دقیق از تسهیلات پرداختی به این واحدها را خواستار شده افزود: تصویب و تخصیص وام به واحدهای تولیدی باید بگونه ای باشد که بغیر از تولید و احیا و توسعه آن در دیگر موارد استفاده نشود.

شکری ضعف مدیریت واحدهای تولیدی و کوتاهی مسوولین را سبب راکد و یا نیمه راکد ماندن برخی از واحدهای تولیدی عنوان کرده افزود: ما می خواهیم با بررسی موانع و مشکلات تولیدکنندگان و رفع آنها  به احیای این واحدها پرداخته و با این کار به افزایش اشتغالزایی و اهداف اقتصادی منطقه دست یابیم.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

1991396
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3527
7473
198890
1991396
امروز: دوشنبه، 08 خرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .