امروز پنج شنبه, 27 مهر 1396 - Thu 10 19 2017
معرفی منصور میرزایی مؤلف کتاب شبیخون فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ منصور میرزایی میانه متولد 1345 میانه دارای تحصیلات فوق لیسانس تاریخ ایران اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری مدرس دانشگاه آزاد اسلامی اسلا و علمی کاربردی تدریس بیش از دوازده عنوان درسی داراي مجوز تدریس آشنایی با مبانی دفاع مقدس و وصایای حضرت امام ره سابقه سی ماه حضور.

در جبهه در دوران دفاع مقدس جانباز شیمیایی. و دارایی تالیفات از قبیل کتاب شبیخون فرهنگی و راههای مقابله با آن در سال 1377 انتشارات احرار تبریز و کتاب جامعه شناسی جنگ و آشنایی با دفاع مقدس در سال 1390 انتشارات نبوی تهران با همکاری بنیاد حفظ نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس. و دهها مقاله اجتماعی سیاسی و فرهنگی در نشریات کثیرالانتشار کشور. پروژهشگر برتر در سال های 1394. و 1393 در شهرستان اسلامشهر. رییس اداره سیاسی و انتظامی اسلامشهر از سال 1385 تا 1392 بخشدار مرکزی اسلامشهر از سال 1392 تا کنون. مدیر عامل مجمع میانه ای های مقیم اسلام شهر و کارشناس مسائل سیاسی و بین‌الملل در شبکه جهانی سحر آذری ، عضو شورای اجرایی هلال احمر اسلامشهر میباشند.

کتاب شبیخون فرهنگی در سال 1377 توسط انتشارات احرار تبریز چاپ شده که در این کتاب ضمن تعریف یکصد واژه فرهنگی به علل و عوامل تهاجم فرهنگی و یا بنا به فرمایش مقام معظم رهبری شبیخون فرهنگی و راههای مقابله با. آن پرداخته شده است این کتاب اولین کتاب منصور میرزایی است 2_کتاب جامعه شناسی جنگ و آشنایی با دفاع مقدس دومین کتاب. اینجانب است که توسط انتشارات نبوی تهران و حمایت اداره کل. حفظ نشر و آثار و ارزش های دفاع مقدس. جنوب غرب تهران شهریار در سال 1390 به چاپ رسیده است که در این کتاب نیز پس از تعریف واژه ها و اصطلاحات. مرتبط به موضوع دفاع مقدس و مسائل مربوط به آن پرداخته شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2821474
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2867
6161
131084
2821474
امروز: پنج شنبه، 27 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .