امروز پنج شنبه, 18 آذر 1395 - Thu 12 08 2016
معرفی منصور میرزایی مؤلف کتاب شبیخون فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا ؛ منصور میرزایی میانه متولد 1345 میانه دارای تحصیلات فوق لیسانس تاریخ ایران اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری مدرس دانشگاه آزاد اسلامی اسلا و علمی کاربردی تدریس بیش از دوازده عنوان درسی داراي مجوز تدریس آشنایی با مبانی دفاع مقدس و وصایای حضرت امام ره سابقه سی ماه حضور.

در جبهه در دوران دفاع مقدس جانباز شیمیایی. و دارایی تالیفات از قبیل کتاب شبیخون فرهنگی و راههای مقابله با آن در سال 1377 انتشارات احرار تبریز و کتاب جامعه شناسی جنگ و آشنایی با دفاع مقدس در سال 1390 انتشارات نبوی تهران با همکاری بنیاد حفظ نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس. و دهها مقاله اجتماعی سیاسی و فرهنگی در نشریات کثیرالانتشار کشور. پروژهشگر برتر در سال های 1394. و 1393 در شهرستان اسلامشهر. رییس اداره سیاسی و انتظامی اسلامشهر از سال 1385 تا 1392 بخشدار مرکزی اسلامشهر از سال 1392 تا کنون. مدیر عامل مجمع میانه ای های مقیم اسلام شهر و کارشناس مسائل سیاسی و بین‌الملل در شبکه جهانی سحر آذری ، عضو شورای اجرایی هلال احمر اسلامشهر میباشند.

کتاب شبیخون فرهنگی در سال 1377 توسط انتشارات احرار تبریز چاپ شده که در این کتاب ضمن تعریف یکصد واژه فرهنگی به علل و عوامل تهاجم فرهنگی و یا بنا به فرمایش مقام معظم رهبری شبیخون فرهنگی و راههای مقابله با. آن پرداخته شده است این کتاب اولین کتاب منصور میرزایی است 2_کتاب جامعه شناسی جنگ و آشنایی با دفاع مقدس دومین کتاب. اینجانب است که توسط انتشارات نبوی تهران و حمایت اداره کل. حفظ نشر و آثار و ارزش های دفاع مقدس. جنوب غرب تهران شهریار در سال 1390 به چاپ رسیده است که در این کتاب نیز پس از تعریف واژه ها و اصطلاحات. مرتبط به موضوع دفاع مقدس و مسائل مربوط به آن پرداخته شده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

874914
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2154
6259
39916
874914
امروز: پنج شنبه، 18 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .