امروز جمعه, 27 مرداد 1396 - Fri 08 18 2017
مجيد بهلولي مدير خانه اميد شهرستان ميانه : ضرورت تبادل تجارب بین مدیران خانه های امید

مدير خانه اميد شهرستان ميانه در استان آذربايجان شرقی، گفت: بايد تعامل بين مديران خانه های اميد در سراسر کشور برقرار شود تا با تبادل تجارب اهداف اين اماکن فرهنگی و آموزشی بهتر اجرايی شود؛ ضمن اينکه مديران به اين روش می توانند از راهکارهای کارآمد يکديگر برای ارتقا کيفيت فعاليت ها و جلب و جذب بازنشستگان بهره مند شوند.


به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، مجيد بهلولي با بيان اينکه انجام مسووليت های خانه اميد نيازمند امکانات و اختيارات لازم از جمله بودجه و نيروی انسانی است، افزود: با توجه به بند ۶ ماده يک آئين نامه نظارت بر خانه های اميد، مدير اجرايی، مسوول اجرای سياست های تعيين شده و امور جاری در خانه اميد است، در صورتيکه انجام اين مسووليت نياز به امکانات و اختيارات از جمله بودجه و نيروی انسانی دارد.
وي با بيان اينکه مديران خانه هاي اميد در استان های مختلف کشور امکانات لازم را براي مديريت اين اماکن در اختيار ندارند، اظهار داشت: برای مديريت خانه های اميد سراسر کشور بايد طرحي جامع تدوين شود، مديران مجرب و فعال به کار گرفته شده و امکانات لازم در اختيار آنان قرار گيرد.
بهلولي بيان داشت: مسوولان کشوری بايد برای مديران خانه اميد، سمينار و کارگاه های آموزشی برگزار کنند؛ همچنين کارشناسان اين صندوق برای مسوولان خانه های اميد نشست های توجيهی و هم انديشی برپا کنند.
مدير خانه اميد شهرستان ميانه گفت: در حال حاضر درآمد حاصل از اجاره استخر آب درمانی به حساب تهران واريز می شود که اگر همين درآمد به مديريت خانه اميد اختصاص يابد، مي تواند بخش مهمی از هزينه های اين مکان را تامين کند.
بهلولی با بيان اينکه در خانه اميد ميانه خدمات آموزشی، فرهنگی و سلامت ارائه مي شود، يادآور شد: خانه اميد شهرستان ميانه، در حال حاضر فاقد سالن ورزشی، کتابخانه و سالن مطالعه بوده و سالن همايش ۹۰ نفری آن نيز با کمبود امکانات مواجه است؛ به همين دليل نياز است تا مورد توجه بيشتر مسوولان قرار گرفته و خدماتی چون حضور نمايندگی های بيمه تکميلی و شرکت هواپيمايی آسمان در آن احساس می شود.

اداره کل روابط عمومی و امور بين الملل صندوق بازنشستگی کشوری

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2467116
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3078
5841
99364
2467116
امروز: جمعه، 27 مرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .