امروز چهارشنبه, 26 مهر 1396 - Wed 10 18 2017
برگزاری جشنواره تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی، هنری، قرآن، عترت و تربیت بدنی در منطقه میانه

مراسم تجلیل از دانش آموزان مدارس متوسطه دوره اول و دوم پسرانه برگزیده در مسابقات فرهنگی، هنری، قرآن، عترت و تربیت بدنی، باحضور صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش وپرورش میانه در محل مسجد جامع در جوار بارگاه ملکوتی حضرت امامزاده اسماعیل (ع) میانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میانه، اسفندیار صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه در جشنواره تجلیل از دانش آموزان مدارس متوسطه دوره اول و دوم پسرانه برگزیده در مسابقات فرهنگی، هنری، قرآن، عترت و تربیت بدنی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان گفت: از خداوند متعال می خواهم از فیوضات ماه مبارک رمضان بهره مند باشیم.

وی ضمن تبریک موفقیت دانش آموزان در کسب رتبه های اول در مسابقات فرهنگی، هنری، قرآن، عترت و تربیت بدنی  یاد آور شد : کسب رتبه  اول نشان دهنده این است که شما ها نبست به سایر دانش اموزان تلاش و جدیت بیشتری داشته اید و در راه اعتلای فرهنگ اسلام ناب قدم برداشته اید  و نسبت به تقویت دین و معنویت خود قدم برداشته اید.

صادقی با اشاره به اینکه انسان با تقویت دین و معنویت خود می تواندبه موفقیت برسد افزود:انسان هرچه قدر دین خود را تقویت کند و به معنویت خود توجه داشته باشد همانقدر در زندگی موفق خواهد بود و به همان اندازه ارامش بیشتری خواهد داشت  انسان مومن و صادق خواهد بود و انسان صادق در زندگی آرامش خواهد داشت کسانی که در زندگی آرامش ندارند از ایمان ضعیفی بر خوردارهستند.

مدیر آموزش و پرورش میانه ماه رمضان را ماه خود سازی عنوان کرد و بیان داشت : ماه مبارک رمضان و ایام روزه داری فرصت مناسبی است که می توانیم خود را به خدا نزدیک کنیم و هرچه به خدا نزدیک شویم به همان قدر به موفقیت نزدیک می شویم پس تلاش کنید و با معنویت صداقت خود را افزایش دهید.  

معاون مدیر کل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تحصیل ، تذهیب و ورزش اشاره کرد و یاد آور شد: امروز تاکید حضرت اقا بر این است که اگر امروز ما به ایستیم دشمن به سرعت از نظر علمی از ما پیش خواهد افتاد ما باید از نظر علمی خود را تجهیز کنیم و اگر امروز خودرا به تمام علوم و فنون دنیا  مجهز کنیم  هیچ تحریمی به ما تاثیری نخواهد داشت چون خودمان تولید علم داخلی خواهیم داشت، سعی کنید عالمان متعهد و متخصص باشید و درکنار تخصص تعهد هم داشته باشید.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در کنار علم به تهذیب نفس تاکید داشته اند افزود: علم منهای تعهد هیچ ثمری ندارد  عالمترین افراد اگر دین نداشته باشند علمشان به درد نمی خورد و راحت می توانند به کشور و مردم خیانت کنند .

صادقی به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص ورزش اشاره کرد و گفت: جوان ایرانی باید از نظر جسمی ورزیده باشد  جوان بی حال و سست  نمی تواند آینده مملکت را تضمین کند شما دانش آموزان باید درس بخوانید متدین شوید ودر کنار آنها از ورزش نیز غفلت نکنید.

 مدیر آموزش و پرورش در پایان سخنان خود به دانش آموزان توصیه کرد که وقت خود را با تلویزیون، گوشی همراه ودر فضا های مجازی و اینترنت به هدر ندهید بلکه تلاش کنید با مطالعه و پرداختن به مسائل دینی و علمی آینده خود را تضمین کنید.

مولوی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش میانه در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از تلاش  دانش آموزان گزارش مبسوطی از نتایج مسابقات فرهنگی، هنری، قرآن، عترت و تربیت بدنی و پرسش مهر منطقه میانه بیان کرد.

 در پایان این مراسم از دانش آموزان برگزیده با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شد.

همچنین در مراسم مشابهی از دانش آموزان برگزیده مدارس متوسطه ی دوره اول و دوم  دخترانه در مسابقات فرهنگی، هنری، قرآن، عترت و تربیت بدنی و پرسش مهر در محل سالن اجتماعات دبیرستان نمونه دولتی آیت الله احمدی میانجی با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2814053
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1607
7514
123663
2814053
امروز: چهارشنبه، 26 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .