امروز پنج شنبه, 30 شهریور 1396 - Thu 09 21 2017
فرماندار ويژه ميانه از تصويب طرح بازآفريني شهري خبرداد

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ميانه گفت: طرح بازآفريني شهري در ميانه تصويب شده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا  ، حميد شكري روز سه شنبه در جلسه ستاد بازآفريني شهري و ساماندهي اطراف حرم امامزاده اسماعيل(ع) ميانه با بيان اينكه در 4 نقطه از شهر ميانه ساخت و ساز غير مجاز شده كه با اصول شهرسازي مغايرت داشته و طرح تفصيلي شهر از جمله معابر، خيابان ها و فضاهاي عمومي در آن رعايت نشده است، افزود: تمامي طرح ها بايد در قالب طرح بازآفريني شهري پايدار ايجاد شود.
وي با بيان اينكه هدف از طرح بازآفريني،تامين كمبودها و انجام اموري است كه از طريق آن بتوان به ساماندهي وضعيت شهر كمك كرد ، افزود: شهرداري موظف است با همكاري نيروي انتظامي پليس ساختمان را تشكيل داده و با ساخت و سازهاي غيرمجاز به طور جدي مقابله كند.
شكري عدم صدور پروانه از سوي شهرداري به زمين هاي قولنامه اي را معضل بزرگ شهرستان عنوان كرد و افزود: اين امر سبب افزايش ساخت و سازهاي غيرمجاز شده است.
وي در مورد ساماندهي اطراف حرم امامزاده اسماعيل (ع) با اشاره به اينكه از 10 سال پيش طرح ساماندهي اطراف امامزاده اسماعيل(ع) مورد بازبيني و اصلاح قرار گرفته و مصوب شده است، افزود: در اين خصوص طي قراردادي فرمانداري ويژه ميانه در حدود 62 هكتار از زمين هاي خود را به سازمان عمران و بهسازي شهري وابسته به وزارت راه و شهرسازي براي اجراي اين طرح اختصاص داده است اما تا به حال اقدامي صورت نگرفته است.
شكري از فرصت يكماهه شهرستان به سازمان عمران و بهسازي شهري در راستاي اجراي مصوبه خبرداد و افزود: در غير اين صورت سازمان بايد سند زمين هاي تحويلي را برگردانده و تحويل شهرستان دهد تا با هماهنگي شهرداري و به صحنه كشاندن مردم به اجراي طرح بپردازيم.
وي گفت: تعدادي از اين طرح ها از طريق بودجه دولتي و بودجه دستگاه هاي ذيربط از جمله شهرداري، آموزش و پرورش، اداره ورزش و جوانان، شبكه بهداشت و درمان اجرا خواهد شد.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2647218
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2362
6768
114452
2647218
امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .