امروز دوشنبه, 05 تیر 1396 - Mon 06 26 2017
رئیس جدید هیات تکواندوی آذربایجان شرقی انتخاب شد

رئیس جدید هیات تکواندوی آذربایجان شرقی پس از هشت ماه که این هیات به صورت سرپرستی اداره می شد، روز پنجشنبه با برگزاری مجمع عمومی انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از ایرنا، در این مجمع ' جعفر رنجبرپور ' با 15 رای از مجموع 17 رای و اختلاف فاحش نسبت به رقیب خود بهرام نسیانی که دو رای را کسب کرد، توانست به مدت چهار سال سکان هدایت هیات تکواندوی آذربایجان شرقی را در دست بگیرد.
رنجبرپور متولد سال 1355 است و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته کشاورزی را دارد که صاحب کمربند مشکی دان پنج تکواندو بوده و پیشتر به عنوان دبیر هیات تکواندوی استان انجام وظیفه می کرد.
وی ، توجه به استفاده از ظرفیت های وسیع رشته تکواندو در سنین پایه، برنامه ریزی برای جذب اسپانسرهای مالی، تیم داری در لیگ برتر و مسایل مالی شفاف و نیز بهره گیری از نظرات پیشکسوتان را از جمله برنامه های خود برای هدایت تکواندوی آذربایجان شرقی بیان کرد.
در نشست امروز مجمع عمومی تکواندوی آذربایجان شرقی تعداد هفت نفر برای ریاست هیات نام نویسی کرده بودند که چهار نفر از آنها انصراف کتبی دادند و یک نفر نیز غایب بود.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در این نشست با اشاره به جایگاه ممتاز تکواندوی این استان در کشور و سطح آسیا و جهان، گفت: باید تلاش کنیم تا استعدادهای مختلف در این رشته را بیش از پیش بارورتر کنیم.
جمشید نظمی اظهارکرد: اعضای مجمع باید توجه کنند که با همدلی و همزبانی بهتر می توانند برنامه های رئیس جدید هیات را که برای پیشبرد این رشته ورزشی تدوین می شود، به پیش ببرند و در این راستا همه باید به رئیس جدید هیات کمک کنند.
وی ، قانون را محور اصلی انتخابات امروز هیات تکواندوی آذربایجان شرقی دانست و با اشاره به اعتراضات صورت گرفته درباره نوع و نحوه انتخابات، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان متولی ورزش و هیات های ورزشی به مفاد قانون عمل کرد ، حال این عملکرد شاید به مذاق عده ای خوش بیاید و برای افرادی ناخوشایند باشد.
نظمی ادامه داد: اعتراض های مکتوب به طور دقیق بررسی شد اما هیچ یک از آنها وارد نبود.
سرپرست هیات تکواندوی آذربایجان شرقی نیز در این مجمع با ارایه گزارشی از فعالیت هشت ماهه خود، گفت: در این مدت تکواندوکاران استان 12 مدال جهانی و آسیایی و 9 مدال کشوری را در رده های مختلفی سنی برای استان کسب کردند.
مهدی نوائی افزود: برگزاری کلاس های مربیگری درجه 3 برای آقایان و خانم ها و درجه دو برای خانم ها و نیز پنج دوره ارتقای کمربند مشکی دان یک، دو و سه از دیگر فعالیت های هیات در طول هشت ماه اخیر بوده است.

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2167742
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
7775
7250
157679
2167742
امروز: دوشنبه، 05 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .