امروز یکشنبه, 04 تیر 1396 - Sun 06 25 2017
کشف 24 کیلوگرم مواد مخدر در آذربایچان شرقی

ماموران نیروی انتظامی آذربایجان شرقی 24 کیلو گرم انواع مواد مخدر در شهرستان های تبریز، شبستر و هریس کشف و ضبط کردند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی از کشف 19 کیلو و 950 گرم تریاک و دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر در تبریز خبرداد .
سرهنگ قاسم دهقانی گفت: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر قاچاق مواد مخدر، شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان تبریز قرار گرفت .
وی ادامه داد : ماموران پس از بررسی و تایید صحت موضوع ، متهم را در حالیکه با خودرو شخصی در حال انتقال مواد مخدر از طریق یکی از استان های همجوار به آذربایجان شرقی بود در مبادی ورودی استان شناسایی و توقیف کردند.
وی افزود: در بررسی از خودرو توقیف شده مقدار 19 کیلو و 950 گرم تریاک کشف و ضبط شد و متهم نیز جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
' سرهنگ فریدون حیدری ' فرمانده انتظامی شهرستان شبستر نیز با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر شهرستان گفت: یک کیلو گرم تریاک در این شهرستان کشف و سه نفر توزیع کننده مواد نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان هریس نیز از دستگیری یک نفر توزیع کننده مواد مخدر و کشف یک کیلو و 250 گرم موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ 'میکائیل احمدزاده' گفت: در راستای تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کنترل محورهای مواصلاتی مأموران انتظامی پاسگاه خرمالو به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.
وی ادامه داد: مأموران پس از توقیف و بازرسی خودرو موفق به کشف یک کیلو و 248 گرم مواد مخدر از نوع تریاک، مقادیری شیشه و شیره تریاک و دو دستگاه ترازوی توزین مواد شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان هریس خاطرنشان کرد: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2154617
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1900
6078
144554
2154617
امروز: یکشنبه، 04 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .