امروز یکشنبه, 21 آذر 1395 - Sun 12 11 2016
کشف 24 کیلوگرم مواد مخدر در آذربایچان شرقی

ماموران نیروی انتظامی آذربایجان شرقی 24 کیلو گرم انواع مواد مخدر در شهرستان های تبریز، شبستر و هریس کشف و ضبط کردند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی از کشف 19 کیلو و 950 گرم تریاک و دستگیری یک توزیع کننده مواد مخدر در تبریز خبرداد .
سرهنگ قاسم دهقانی گفت: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر قاچاق مواد مخدر، شناسایی و دستگیری وی در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان تبریز قرار گرفت .
وی ادامه داد : ماموران پس از بررسی و تایید صحت موضوع ، متهم را در حالیکه با خودرو شخصی در حال انتقال مواد مخدر از طریق یکی از استان های همجوار به آذربایجان شرقی بود در مبادی ورودی استان شناسایی و توقیف کردند.
وی افزود: در بررسی از خودرو توقیف شده مقدار 19 کیلو و 950 گرم تریاک کشف و ضبط شد و متهم نیز جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
' سرهنگ فریدون حیدری ' فرمانده انتظامی شهرستان شبستر نیز با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر شهرستان گفت: یک کیلو گرم تریاک در این شهرستان کشف و سه نفر توزیع کننده مواد نیز دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان هریس نیز از دستگیری یک نفر توزیع کننده مواد مخدر و کشف یک کیلو و 250 گرم موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ 'میکائیل احمدزاده' گفت: در راستای تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کنترل محورهای مواصلاتی مأموران انتظامی پاسگاه خرمالو به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک و دستور توقف آن را صادر کردند.
وی ادامه داد: مأموران پس از توقیف و بازرسی خودرو موفق به کشف یک کیلو و 248 گرم مواد مخدر از نوع تریاک، مقادیری شیشه و شیره تریاک و دو دستگاه ترازوی توزین مواد شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان هریس خاطرنشان کرد: متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

893706
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1828
4009
58708
893706
امروز: یکشنبه، 21 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .