امروز سه شنبه, 16 آذر 1395 - Tue 12 06 2016
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی: با باشگاه های متخلف به شدت برخورد می کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه یکی از اهداف این اداره کل برخورد قانونی با باشگاه های غیرمجاز است، گفت: در این رابطه با باشگاه های متخلف و غیرقانونی به شدت برخورد خواهیم کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی این اداره کل، جمشید نظمی در جمع موسسین و مدیران باشگاه های استان، با بیان اینکه باشگاه ها کلید اتصال بخش خصوصی با ورزش کشور هستند، حضور بخش خصوصی در ورزش و افزایش مشارکت در توسعه ورزش در همه ابعاد را هدف دولت و وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد.
وی افزود: باشگاه های متخلف و بدون مجوز در مرحله اول باید اطلاع رسانی دقیق در خصوص نحوه دریافت پروانه آنها صورت پذیرد و در مراحل بعدی به شدت برخورد و حتی تعطیل باید شوند چرا که این گونه باشگاه ها برای جوانان و جامعه بسیار مضر و آسیب رسان خواهند بود.
نظمی ادامه داد: توجه به وضعیت باشگاه های ورزشی و نظارت و بازرسی بیشتر از این اماکن موجب می شود افراد بیشتری به ورزش علاقه نشان دهند و همین امر متضمن سلامت اقشار مختلف جامعه است.
وی، به خطرات استفاده از مواد نیروزا و مکمل های غیرقانونی در برخی از باشگاه های ورزشی اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیتی که شهروندان به سلامت خود می دهند نصب تبلیغات و پیامدهای هشدار دهنده در باشگاه های ورزشی، استفاده از این گونه مواد خطرناک را کاهش می دهد.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از باشگاه ها به عنوان مکان های امن که باعث ایجاد شور و نشاط در افراد می شوند نام برد و گفت: یکی از مهم ترین بخش های ورزش باشگاه ها هستند، از این رو باید نظارت لازم برنحوه عملکرد آنها انجام شود.
نظمی اضافه کرد: باشگاه ها با سرمایه گذاری مالی و اجرایی اهدافی را دنبال می کنند که ورزش استان به دنبال آن است که باید حمایت، هدایت و راهنمایی شوند.
وی افزود: هدایت صحیح، ارائه اطلاعات درست، راهنمایی موثر و ایجاد بستر و شرایط برای باشگاه ها مدنظر کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان است.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

861597
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2804
4073
26599
861597
امروز: سه شنبه، 16 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .