امروز یکشنبه, 04 تیر 1396 - Sun 06 25 2017
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی: با باشگاه های متخلف به شدت برخورد می کنیم

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه یکی از اهداف این اداره کل برخورد قانونی با باشگاه های غیرمجاز است، گفت: در این رابطه با باشگاه های متخلف و غیرقانونی به شدت برخورد خواهیم کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی این اداره کل، جمشید نظمی در جمع موسسین و مدیران باشگاه های استان، با بیان اینکه باشگاه ها کلید اتصال بخش خصوصی با ورزش کشور هستند، حضور بخش خصوصی در ورزش و افزایش مشارکت در توسعه ورزش در همه ابعاد را هدف دولت و وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد.
وی افزود: باشگاه های متخلف و بدون مجوز در مرحله اول باید اطلاع رسانی دقیق در خصوص نحوه دریافت پروانه آنها صورت پذیرد و در مراحل بعدی به شدت برخورد و حتی تعطیل باید شوند چرا که این گونه باشگاه ها برای جوانان و جامعه بسیار مضر و آسیب رسان خواهند بود.
نظمی ادامه داد: توجه به وضعیت باشگاه های ورزشی و نظارت و بازرسی بیشتر از این اماکن موجب می شود افراد بیشتری به ورزش علاقه نشان دهند و همین امر متضمن سلامت اقشار مختلف جامعه است.
وی، به خطرات استفاده از مواد نیروزا و مکمل های غیرقانونی در برخی از باشگاه های ورزشی اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیتی که شهروندان به سلامت خود می دهند نصب تبلیغات و پیامدهای هشدار دهنده در باشگاه های ورزشی، استفاده از این گونه مواد خطرناک را کاهش می دهد.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی از باشگاه ها به عنوان مکان های امن که باعث ایجاد شور و نشاط در افراد می شوند نام برد و گفت: یکی از مهم ترین بخش های ورزش باشگاه ها هستند، از این رو باید نظارت لازم برنحوه عملکرد آنها انجام شود.
نظمی اضافه کرد: باشگاه ها با سرمایه گذاری مالی و اجرایی اهدافی را دنبال می کنند که ورزش استان به دنبال آن است که باید حمایت، هدایت و راهنمایی شوند.
وی افزود: هدایت صحیح، ارائه اطلاعات درست، راهنمایی موثر و ایجاد بستر و شرایط برای باشگاه ها مدنظر کارشناسان اداره کل ورزش و جوانان است.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2155422
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
2705
6078
145359
2155422
امروز: یکشنبه، 04 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .