امروز جمعه, 27 مرداد 1396 - Fri 08 18 2017
جمع آوری لامپ های پرمصرف واحدهای تجاری تبریز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شهرستان تبریز، از آغاز هفتمین دوره طرح جمع آوری لامپ های پرمصرف واحدهای تجاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی این شرکت، عادل کاظمی افزود: امسال وضعیت مصرف برق در سطح کشور افزایش چشمگیری داشته و این طرح در راستای اجرای برنامه های مدیریت مصرف و طرح های پاسخگویی بار انجام می شود.
وی اظهار کرد: با وجود اینکه استفاده از انواع لامپ های پرمصرف شامل التهابی، مدادی، خیاری، گازی وات بالا و پروژکتورهای پرمصرف طی بخشنامه هیئت وزیران از سال 1387 ممنوع است اما هنوز هم شمار معدودی از واحدهای تجاری اقدام به استفاده از این لامپ های می کنند.
کاظمی با اشاره به همکاری خوب مشترکین تجاری در ادوار گذشته این طرح، افزود: استفاده از لامپ های کم مصرف هم به صرفه مشترکین تجاری است و هم صنعت برق را در تامین برق پایدار و مطمئن یاری می کند.
کاظمی ادامه داد: هفتمین دوره طرح جمع آوری لامپ های پرمصرف مشترکین تجاری در سطح کلانشهر تبریز، اسکو و آذرشهر با اخذ مجوز های قانونی از دادستان عمومی و انقلاب تبریز و هماهنگی های انجام یافته با مجمع محترم امور صنفی اجرا می شود.
وی افزود: این طرح با اطلاع رسانی و ارائه فرم اخطار به مشترکین تجاری استفاده کننده از انواع لامپ های ممنوعه پرمصرف، آغاز و در مرحله بعد لامپ های پرمصرف این واحد ها توسط 12 گروه عملیاتی به طور کامل جمع آوری می شود.
وی خاطرنشان کرد: وزارت نیرو برنامه های متعددی برای پیک سایی دارد که این برنامه ها بیشتر جنبه تشویقی داشته و با همکاری مشترکین اجرا می شود.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2467118
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3080
5841
99366
2467118
امروز: جمعه، 27 مرداد 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .