امروز یکشنبه, 04 تیر 1396 - Sun 06 25 2017
برق رایگان، پاداش 4 ساعت خاموشی پمپ‌ آب کشاورزان

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: مشترکین کشاورزی با خاموش کردن 4 ساعته پمپ‌های آب، می‌توانند از 20 ساعت برق رایگان برخوردار شوند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومی برق تبریز، افشین روشن میلانی در جمع کشاورزان شهرستان اسکو اظهار داشت: مشترکان کشاورزی، با برنامه‌ریزی صحیح برای آبیاری باغات و زمین‌های کشاورزی و نیز خاموش کردن پمپ آب چاه‌های کشاورزی از ساعت  11 الی 15 در طول ماه، ضمن بخشودگی کامل بهای انرژی مصرفی در 20 ساعت دیگر شبانه روز، مشمول دریافت پاداش نیز خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به مصوبه شورای حفاظت از منابع آب استان در مورد لزوم قطع برق مصرفی پمپ‌های آب چاه‌های کشاورزی در ساعات پیک شبکه برق (11الی15) تاکید کرد: کشاورزان با برنامه‌ریزی مناسب و هماهنگی با شرکای چاه‌­های کشاورزی ضمن جلوگیری از آسیب دیدن درختان به علت آبیاری در ساعات گرم و نیز کاهش تبخیر آب در این ساعات، به گذر مطمئن و بدون خاموشی از پیک تابستان سال جاری کمک می‌کنند.

وی با بیان اینکه گذر از بحران برق و آب همت تمام مشترکان به ویژه مشترکان کشاورزی را می‌طلبد، تاکید کرد: اصلاح الگو، بهینه‌سازی و مدیریت مصرف در این بخش علاوه بر منافع مشترکان، منافع ملی، صنعت برق و صنعت آب را در پی دارد.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تبریز تصریح کرد: انتقال ساعات آبیاری باغات و زمین‌های کشاورزی از ساعات گرم روز به ساعات دیگر به پیروی از سنت پیشینیان، مهم‌ترین اقدامی است که می‌توان در جهت صرفه‌جویی در مصرف آب و مدیریت مصرف برق انجام داد.

وی ضمن تشکر از همکاری کشاورزان محترم در طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف در سال‌های‌اخیر، به مبالغ تشویق‌های پرداخت شده به مشترکین محترم شهرستان اسکو اشاره نمود.

در این جلسه که در محل فرمانداری اسکو و با حضور بخشدار اسکو، معاونت فروش و خدمات مشترکان شرکت توزیع برق تبریز، نمایندگان آب منطقه‌ای و جهاد کشاورزی و جمعی از مشترکان کشاورزی برگزار شد، بخشدار مرکزی اسکو به تشریح ضرورت مدیریت مصرف آب و برق پرداخت و آن را در راستای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دانست.

احد ماهری تاکید کرد: همکاری کشاورزان در طرح‌های مدیریت مصرف آب و برق علاوه بر این‌که یک وظیفه ملی است کمک شایانی در راستای مدیریت بحران کم‌آبی در منطقه و نیز گذر موفق از پیک برق در تابستان خواهد بود.

وی افزود، شایسته است ادارات محترم برق، آب و جهاد کشاورزی برای حل مشکلات کشاورزان و تسریع استفاده از تکنولوژی‌های نوین آبیاری تلاش مضاعف و مساعدت لازم را انجام دهند.

در پایان این جلسه این جلسه مسئولین و مدیران حاضر به سئوالات کشاورزان پاسخ دادند. 

جلسات مشابهی با هدف تشریح طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف برای مشترکان کشاورزی در شهرستان‌های خسروشاه و آذرشهر نیز برگزار شده است.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2155931
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3214
6078
145868
2155931
امروز: یکشنبه، 04 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .