امروز شنبه, 01 مهر 1396 - Sat 09 23 2017
مبارزه با مواد مخدر باید اجتماعی شود

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: راهبرد اصلی ما درمبارزه با مواد مخدر اجتماعی کردن آن است تا با همگانی شدن آن بتوانیم هوشمندانه عمل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، محمد علی نصرتی روز پنجشنبه در کارگروه فرهنگی اجتماعی استان افزود: دشمنان نظام از طریق جنگ نرم و گرفتار کردن جوانان ما به مواد مخدر سعی در سست کردن پایه های نظام دارند که باید مردم و به ویژه خانواده نسبت به این مساله حساس و آگاه باشند.
وی با اشاره به فعالیت 655 پایگاه اینترنتی در زمینه معرفی و فروش انواع مواد مخدر، اضافه کرد: سالانه 50 نوع مواد مخدر جدید از طریق این سایت ها با عنوان های مختلف و با ترفندهای بسیار جهت زیبایی، لاغری و یا درمان بیماری ها معرفی می شوند.
نصرتی تاکید کرد: اصلی ترین راه مبارزه و پیشگیری با مواد مخدر آگاه سازی خانواده ها به خصوص جوانان است تا در دام اعتیاد گرفتار نشوند.
وی ادامه داد: در باشگاه ها و آرایشگاه های زنانه نیز شاهد فروش برخی مواد با عنوان های مختلف جهت زیبایی اندام و لاغری و حتی ماسک زیبایی هستیم که با برگزاری دوره های مختلف آموزشی مدیران باشگاه ها و سالن های آرایشی را نسبت به این موضوع حساس و آگاه کرده ایم.
دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی یادآور شد: در گذشته در خصوص مهندسی مبارزه با مواد مخدر اشکالاتی وجود داشت و رویکرد مبارزه و برخورد بیشتر مورد توجه بود در صورتی که بایستی پیشگیری از اعتیاد در اولویت قرار می گرفت.
نصرتی تاکید کرد: اکنون به دنبال اجتماعی کردن مواد مخدر هستیم و از ظرفیت گروه های مختلف جهت آموزش و پیشگیری از اعتیاد استفاده می کنیم.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2661704
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3490
5675
128768
2661704
امروز: شنبه، 01 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .