امروز سه شنبه, 25 مهر 1396 - Tue 10 17 2017
مشارکت سازمان های مردم نهاد در پیشگیری از اعتیاد رو به افزایش است

 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از سوء مصرف باید همگانی شود، گفت: اجرای برنامه های مبارزه با مواد مخدر از سازمان های مردم نهاد به طور قابل توجهی گسترش یافته است و این سازمان ها نقش آفرینی مهمی در این ارتباط دارند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا از روابط عمومی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی محمد علی نصرتی روز سه شنبه با حضور در آیین زنجیره انسانی ' نه به اعتیاد' در پارک ائل گلی تبریز افزود: رویکرد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی استفاده بهینه از ظرفیت ها و توانایی های بالقوه و بالفعل این سازمان ها و گروه های فعال مردمی است.
وی گفت: این سازمان ها به عنوان عوامل اجرایی و عملیاتی دولت می توانند کمک بزرگی در راستای اجرای راهبردها و سیاست های اجرایی مبارزه با مواد مخدر به شمار روند.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: مردم به اندازه احساس خطر باید در راستای پیشگیری از اعتیاد گام بردارند.
وی افزود: بسیاری از ناهنجاری ها و مشکلات اجتماعی با تقویت احساس مسئولیت همگانی و فراهم کردن زمینه مشارکت مردم در سریع ترین زمان ممکن مرتفع می شود.
نصرتی ابراز امیدواری کرد تا با گسترش و توسعه مشارکت سازمان های مردم نهاد، برنامه ها و فعالیت های پیش بینی شده در اسناد قانونی مبارزه با مواد مخدر با انسجام و کیفیت مناسب تری تحقق یابد.
در این آیین غنچه های هلال و اعضای کانون دانش آموزی ضمن مشارکت در این طرح از عواقب و مضرات اعتیاد و چگونگی مبارزه با آن آگاهی یافتند و در نهایت با اجرای سرود و مسابقه نقاشی با موضوعات اعتیاد و مواد مخدر به کار خود خاتمه دادند.
آذربایجان شرقی با سه میلیون و 800 هزار نفر جمعیت در مرزهای شماغربی کشور و در مسیر جاده ابریشم قرار دارد و این موقعیت جغرافیایی مبارزه با مواد مخدر را در سطح این استان، مورد توجه جدی مسئولان قرار داده است.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2810389
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
5457
6937
119999
2810389
امروز: سه شنبه، 25 مهر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .