امروز یکشنبه, 21 آذر 1395 - Sun 12 11 2016
خسارت سه هزار و 310 میلیارد ریالی سیل و تگرگ به آذربایجان شرقی

 

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی گفت: این استان در 10 روز گذشته بر اثر بارندگی های شدید باران، تگرگ و بروز سیل متحمل سه هزار و 310 میلیارد ریال خسارت شده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، خلیل ساعی، شامگاه چهارشنبه در بازید از روستاهای خسارت دیده بخش سراجوی شهرستان مراغه افزود: بیشترین خسارت به بخش کشاورزی، تاسیسات دولتی، راه ها و ساختمان های روستایی استان وارد شده است.
وی، با اشاره به اینکه خسارت بخش هایی که زیر پوشش بیمه قرار دارند توسط بیمه های کشاورزی و حوادث جبران می شود، اظهار کرد: تلاش می شود خسارت بخش هایی که تحت پوشش بیمه نیست با کمک نهادهای مربوط و جذب اعتبار کشوری جبران شود.
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی، خسارت وارده به شهرستان مراغه را یک هزار و 310 میلیارد ریال اعلام کرد و یادآور شد: در این شهرستان بیشتر به باغ ها، زمین های زراعی و راه های روستایی خسارت وارد شده است.
ساعی، ادامه داد: خسارت وارده به بخش های مختلف استان در دست بررسی بوده و تا کنون تمامی موارد به ستاد بحران کشور اعلام شده است.
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی به همراه مسئولان شهرستان مراغه از مناطق خسارت دیده و روستای گویجه قلعه بازدید کردند.
از نخستین روزهای تیر بیشتر نقاط آذربایجان شرقی شاهد بارش باران شدید بود که در نواحی مستعد موجب بارش تگرگ و بروز سیل شد و خسارت هایی به بخش های مختلف شهرستان های مراغه، هشترود، شبستر و تبریز وارد شد.

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

892598
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
720
4009
57600
892598
امروز: یکشنبه، 21 آذر 1395


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

عضویت

ثبت نام کاربر
یا انصراف
مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .