امروز دوشنبه, 05 تیر 1396 - Mon 06 26 2017
خسارت سه هزار و 310 میلیارد ریالی سیل و تگرگ به آذربایجان شرقی

 

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی گفت: این استان در 10 روز گذشته بر اثر بارندگی های شدید باران، تگرگ و بروز سیل متحمل سه هزار و 310 میلیارد ریال خسارت شده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا، خلیل ساعی، شامگاه چهارشنبه در بازید از روستاهای خسارت دیده بخش سراجوی شهرستان مراغه افزود: بیشترین خسارت به بخش کشاورزی، تاسیسات دولتی، راه ها و ساختمان های روستایی استان وارد شده است.
وی، با اشاره به اینکه خسارت بخش هایی که زیر پوشش بیمه قرار دارند توسط بیمه های کشاورزی و حوادث جبران می شود، اظهار کرد: تلاش می شود خسارت بخش هایی که تحت پوشش بیمه نیست با کمک نهادهای مربوط و جذب اعتبار کشوری جبران شود.
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی، خسارت وارده به شهرستان مراغه را یک هزار و 310 میلیارد ریال اعلام کرد و یادآور شد: در این شهرستان بیشتر به باغ ها، زمین های زراعی و راه های روستایی خسارت وارد شده است.
ساعی، ادامه داد: خسارت وارده به بخش های مختلف استان در دست بررسی بوده و تا کنون تمامی موارد به ستاد بحران کشور اعلام شده است.
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی به همراه مسئولان شهرستان مراغه از مناطق خسارت دیده و روستای گویجه قلعه بازدید کردند.
از نخستین روزهای تیر بیشتر نقاط آذربایجان شرقی شاهد بارش باران شدید بود که در نواحی مستعد موجب بارش تگرگ و بروز سیل شد و خسارت هایی به بخش های مختلف شهرستان های مراغه، هشترود، شبستر و تبریز وارد شد.

 

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2164251
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
4284
7250
154188
2164251
امروز: دوشنبه، 05 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .