امروز دوشنبه, 05 تیر 1396 - Mon 06 26 2017
سپاه وامدار هيچ حزب و جناحي نيست

جانشين فرمانده سپاه عاشورا گفت: سپاه وامدار هيچ حزب و جناحي نيست اما پاسدار ارزش هاي انقلاب اسلامي و خون شهداست.

 

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا به نقل از ایرنا ؛ سرهنگ علي قادري روز چهارشنبه در پنجمين يادواره 14 هزار شهيد جامعه كارگري كشور در تبريز اظهار كرد: ايستادگي در مقابل استكبار به معناي جنگ افروزي نيست بلكه در واقع نوعي دفاع از انقلاب و بر همين اساس مجلس ولايتمدار و استكبارستيز مورد نياز كشور است.
وي تاكيد كرد: انقلاب اسلامي ايران دو دستاورد بزرگ دارد كه از بين بردن استبداد در كشور و مبارزه با استكبار از جمله آنهاست و بازگشت از اين آرمان ها پايمال كردن خون شهداست.
قادري خاطر نشان كرد: اگر مي خواهيم كشوري عزتمند داشته باشيم بايد راه امام راحل را ادامه دهيم كه ادامه اين راه در حقيقت اطاعت از رهبر معظم انقلاب است.
وي ادامه داد: نامزدهاي مجلس شوراي اسلامي بايد ولايي و استكبار ستيز باشند تا بتوانند از خون شهدا و ارزش هاي انقلاب اسلامي حراست كنند.
سرهنگ قادري با تاكيد بر ضرورت رعايت حرمت شهدا و خون مقدس آنان اظهار كرد: شهدا انتخابگر هستند و راهشان را با آگاهي و بصيرت انتخاب كردند.
وي با اشاره به ايثار و از خود گذشتگي شهدا در هشت سال دفاع مقدس گفت: بذل جان و فداي سرمايه جان بسيار سخت است و دست شستن از آن اعتقاد و ايمان راسخ مي خواهد.
قادري افزود: شهدا مانند شمع در جامعه سوختند و آرامش پايدار را به كشور هديه كردند و خون شهدا در اعصار مختلف مي جوشد.
وي خاطر نشان كرد: تفكر ولايت فقيهي جامعه را به تحرك مي آورد و سيل خروشان مردم براي مواجهه با دشمنان دين و اسلام سر از پا نمي شناسد.
قادري گفت: در بيشتر مقاطع تاريخي، ايران زير يوغ پادشاهان ضعيف النفس بوده اند اما رهبري ولايت فقيه در ايران بيشترين اقتدار را در طول تاريخ به ارمغان آورد.
وي با اشاره به درايت و دور انديشي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران با حفظ ارتش در اوايل انقلاب و تشكيل بسيج گفت: امام توانست با تفكر الهي مردم را به صحنه آورد و با دورانديشي انقلاب را بيمه كند.
قادري با بيان اينكه گروه هاي تكفيري موجود در عراق يا از حزب منحله بعث و يا ارتش سابق عراق هستند، خاطرنشان كرد: تفكر امام به خصوص تفكر بيسجي ايشان در عراق و سوريه هم به بار نشسته و همين تفكر مانع سقوط دولت هاي عراق و سوريه شده است.
وي افزود: مردم آذربايجان شرقي نيز در حمايت از جبهه مقاومت بيشترين كمك مالي را كردند و در اين خصوص مقام اول كشور را دارند.
پنجمين ياوداره 14 هزار شهيد جامعه كارگري در سالن استاندارد تبريز برگزار شد.

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2161503
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
1536
7250
151440
2161503
امروز: دوشنبه، 05 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .