امروز پنج شنبه, 08 تیر 1396 - Thu 06 29 2017
اصغر عزیزی در صدر رنکینگ ورزشکاران پاراتکواندو در ماه مه ۲۰۱۶

 

فدراسيون جهاني تكواندو، رنكينگ ورزشكاران پاراتكواندو را در ماه «مه» 2016 اعلام كرد كه از ايران پوررهنما، عزيزي و صادقيان پور در صدرجدول اوزان خود هستند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا  به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، بر اساس رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی تکواندو در ماه «مه» 2016، در وزن ۶۱- کیلوگرم (K44) «سجاد جوانبخت» با ۳۶/۱ امتیاز هشتم است و تکواندوکاران مغولستان، آذربایجان و روسیه اول تا سوم هستند.

در وزن ۷۵- کیلوگرم (K44) «مهدی پوررهنما»، مقتدرانه و با ۱۹۰ امتیاز در صدرجدول جای دارد و تکواندوکاران روسیه و آلمان دوم و سوم هستند. در این وزن «محمود جعفرزاده» با ۱۰/۸ امتیاز در جایگاه بیستم است.

در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K44)، «اصغر عزیزی» هم با ۱۱۳/۲ امتیاز صدرجدول را در اختیار دارد و ورزشکاران کشورهای کرواسی و روسیه نیز دوم و سوم هستند. «محسن عبدی» نیز با ۲۴ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بندی جای دارد.

اما در وزن ۶۱- کیلوگرم (K42)، «سعید صادقیان پور» با ۱۳۸ امتیاز صدرنشین است و «احمد نریمانی» با ۲۸/۰۸ امتیاز در جایگاه هفتم قرار دارد. هوگوپوشان مغولستان و ترکیه نیز به ترتیب دوم و سوم هستند.

«محمود جعفرزاده» نیز در وزن ۷۵- کیلوگرم (K42)، پس از نماینده آذربایجان با ۱۱۸ امتیاز دوم است و روسیه در جایگاه سوم قرار دارد و در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K42)، «احمد نریمانی و محمود جعفرزاده» به ترتیب با ۲۴ و ۱۴٫۴ امتیاز هفتم و هشتم هستند و ورزشکاران قزاقستان، آذربایجان و استرالیا در جایگاه اول تا سوم جدول رده بندی قرار دارند.

هدایت تیم ملی پاراتکواندوی ایران برعهده «حسین مدانلو» است.

باتوجه به اینکه پاراتکواندو از سال ۲۰۲۰ به بازیهای پارالمپیک اضافه خواهد شد، این رنکینگ برای انتخاب نفراتی است که می‌توانند مجوز حضور در بازیهای پارالمپیک را بدست آورند اما فدراسیون جهانی تکواندو هنوز در خصوص تعداد نفراتی که می‌توانند از طریق رنکینگ سیستم به بازیهای المپیک راه پیدا کنند، به جمع بندی لازم نرسیده است.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2184352
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3597
6320
174289
2184352
امروز: پنج شنبه، 08 تیر 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .