امروز جمعه, 31 شهریور 1396 - Fri 09 22 2017
منصور میرزایی: برگزاري نشست ماهانه روساي شوراي اسلامي و دهياران بخش مرکزي اسلامشهر

نشست ماهانه روساي شوراي اسلامي روستاها و دهياران بخش مرکزي با حضور محمود صوفي معاون برنامه ريزي،اداري و مالي فرماندار، ميرزايي بخشدار مرکزي،انصاري رئيس شوراي اسلامي بخش مرکزي ،ابارشي رئيس بيمه اجتماعي روستائيان و کشاورزان استان تهران، مشايخي نماينده بنياد مسکن ري-اسلامشهر، حيدري نماينده اوقاف و امور خيريه شهرستان اسلامشهر و پاشايي نماينده منطقه برق گلستان شهرستان بهارستان برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری مهرصبا به نقل از روابط عمومي فرمانداری اسلامشهر، در ابتدای این نشست بخشدار مرکزي ضمن تبريک اعياد شعبانيه به موضوع اهميت پياده نمودن شعار امسال که بنام اقتصاد مقاومتي،اقدام و عمل توسط مقام معظم رهبري ناميده شده است اشاره کرد و گفت:شاخص هايي از قبيل سرعت و دقت در کار، صرفه جويي و استفاده بهينه ار منابع انساني ،مادي و معنويف جذب سرمايه گذاري داخلي و خارجي و اشرافيت در مديريت امور محوله و داشتن برنامه ريزي کارها و سلامت نفس و تکريم ارباب رجوع و غيره در تحقق شعار امسال بسیار مهم است.
بخشدار مرکزي در ادامه این جلسه به موضوعاتی همچون اجراي طرح بيمه روستائيان و عشاير و کشاورزان، بررسي و مسائل مشکلات روستاهاي بخش مرکزی و پيش بيني جهت برگزاري مراسم سالروز ارتحال حضرت امام خميني(ره) پرداخت.
در ادامه صوفي معاون برنامه ريزي،اداري و مالي فرماندار اسلامشهر در زمينه مشکلات دهياري هاي روستاهاي بخش مرکزي به مسائلي اشاره کرد و گفت: اولويت روستاها در حوزه هاي عمراني، خدماتي، فرهنگي و ورزشي با هم انديشي و تبادل نظر و با توجه به بودجه سالانه و درآمد قابل پيش بيني از منابع درآمدي تعيين و طي توافق در بودجه سالانه لحاظ مي شود.
 وي در ادامه با بيان اينکه اين برنامه ريزي موجب تعيين افق و خط سر حرکت عمران روستا و تسهيل پيشبرد برنامه هاي محلي و نظارت بهتر خواهد شد،تاکيد کرد: اين موضوع متضمن همکاري و تعامل مناسب شوراي اسلامي بخش مرکزي و شوراهاي روستائي با دهياران و مجموعه بخشداري مرکزي خواهد بود.

 

ارتباط با مدیر سایت:

نام و نام خانوادگی:

   پست الکترونیک:

     متن:

تماس با ما

2656082
امروز
دیروز
ماه جاری
بازدید کل
3543
7501
123146
2656082
امروز: جمعه، 31 شهریور 1396


    شایان ذکر است پایگاه اطلاع رسانی مهرصبا در ویرایش و تلخیص مطالب مندرج مختار است.مدیریت

تمامی اخبار و مطالب و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

© حقوق این سایت متعلق به مهرصبا میباشد و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.

  

ورود یا عضویت

ورود

مجوز استفاده از قالب خبري ناب نيوز براي اين دامنه داده نشده , براي اطلاعات بيشتر درباره مجوز استفاده از اين قالب به سايت خليلان رسانه مراجعه کنيد .