×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۱۵ بهمن - ۱۴۰۱   - ساعت: ۰۶:۵۶
it is true
true
true
امنیت ملت های جهان  مدیون رشادت های  جوانان دلاور و غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، دکتر ملیحه بنانی در یادداشتی نوشت::

کشورهای غرب و شرق سالهاست مدیون رشادت های مردان دلیر و غیور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران هستند .

سران داعش و نیرو های تکفیری ، جنایت های بی سابقه ای در تاریخ حیات بشریت به نام خود ثبت کرده بودند .

امنیت ملت های جهان  مدیون رشادت های  جوانان دلاور و غیور مردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است که با نثار جان خود ، داعش و جریانات تکفیری را از آمریکا تا اروپا از شرق تا غرب در سیطره ی خود درآورده بودند ، را از صفحه روزگار پاک کردند .

متاسفانه عداوت و بدخواهی اتحادیه اروپا و دولت های  شرق و غرب و اتحادیه عرب با ملت بزرگ ایران پایانی ندارد .

هر چند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران مترصد فرصت برای شکستن موانع و چارچوب هایی همواره بوده است تا بتواند امنیت ملت ایران را از پارس تا خزر با جانفشانی فرماندهان جنگی خود را برقرار نماید و امروز امنیت ملت ایران مدیون شهدای جبهه های مقاومت و سالار شهیدان  شهید حاج قاسم سلیمانی که خود را کاندیدای گلوله ها کرده بود، است

سرباز ولایت و سرباز وطن حاج قاسم سلیمانی از اقلیم کردستان تا یمن و سوریه و لبنان سالها در جبهه های مقاومت به همراه همرزمانش جنگیدند تا جهان را از شر اهریمن بزرگ داعش رها سازد . اتحادیه اروپا نه تنها با صادر کردن قطعنامه های خارج از قواعد و قوانین بین المللی نقض قوانین و مقررات را نموده است بلکه بدون داشتن حکم دادگاه و یا مستندی که ، حاکی از شرکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  را ثابت کند در دست ندارد . سوال اینجاست اروپا که با دستپاچگی تمام با تحریک انگلیس خبیث پس اعدام خائن و جاسوس بزرگ خود علیرضا اکبری ؛ به چنین اقدامی دست می زند ، در محاکم بیم المللی می تواند برای آنها آثار سو و جبران ناپذیری داشته باشد ؟ نمی توان گفت به دلیل اقدامات امنیتی و بررسی سرویس های اطلاعاتی این نهاد که در جهت تحقق امنیت در کشور جمهوری اسلامی ایران بوده تروریست است . این موضوع از الف بای حقوق بین الملل و قواعد حاکم در نقش جهان است.   اتحادیه اروپا در پی اقدام غیر قانونی و تصمیمات عجول خود ، که با تحریک انگلستان به سرعت با انتقاد های مجامع حقوقی و بین المللی روبرو شده است و یک بار دیگر پس از شکست گفتگو ها در برجام و خروج آمریکا از توافقات برجام ، اعتبار و اقتدار خودشان را در جهان ، خدشه دار کرده اند و در یک جایگاه متزلزل قرار گرفته اند که حتی قابل اعتماد برای ملت های خودشان نیز دیگر نخواهند بود .

ما معتقدیم الخیر فی ماوقع و  قراردادن نیروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هرچند توهین به قانون اساسی کشور جمهوری اسلامی ایران و میلیون ها ایرانی بود ، اما پاداش مجاهدین در کلام مجید غیر قابل انکار است و وعده های خداوند محقق می شود و شکست ننگین اتحادیه اروپا بار دیگر ان ها را معتقد تر به جهان اسلام و اقتدار  جمهوری اسلامی ایران در روش های راهبردی و استراتژیکی برای رهبری جهان غیر قابل انکار خواهد کرد .

.  چندی قبل با در اقدامی بدون کارشناسی و عجولانه اقدام به خارج کردن کشور جمهوری اسلامی ایران از” کمیسیون مقام زن” نموده اند البته این تصمیم نیز از مصادیق نقض حقوق میلیون ها زنی است که معتقد به شعار ” زن زندگی آگاهی ” هستند نه “زن زندگی آزادی ”  زن زندگی آزادی  به معنای واقعی حکم به برده گی و کنیزی گرفتن زنان است .

اتحادیه اروپا غیر قابل اعتمادترین سازمانی است که متشکل از دشمنان پیر و فرسوده و منحط در دنیا هست .و این  غیر قابل اعتماد بودن خود را به ملت ایران و مستضعفان جهان ثابت کردند .

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران جز نیرو های مسلح این کشور پهناور است و به دلیل  تبادل علوم و برای حفظ امنیت جهانی با توجه به نقش راهبردی  و موثر جمهوری اسلامی ایران در حفظ امنیت ،اتحادیه اروپا اقدامی عجولانه و بدون مطالعه نموده است . و بار دیگر اشتباه بزرگ دونالد ترامپ با خروج از برجام را تکرار کردند  این بار با قرار دادن این مجموعه از نیروهای مسلح ایران  را به فهرست تروریست های جهان ،به ضرر ملت های خودشان و دیگر کشورهای جهان اسلام و مسیحیت و حتی یهودیان نموده اند  .

اقدامات مغرضانه اروپا ناشی غافلگیر شدن جوانان ما در جریان شیطنت های کشورهای غربی ، و اعتماد آنها معاندین با خاک کشور جمهوری اسلامی ایران بوده است و فضا را برای تصمیمات بدون کارشناسی آنها باز نمود لاکن بنظر می رسد این قطعنامه همچنان مکر های  دیگر اتحادیه اروپا و کشورهای غربی به زودی به خودشان باز می گردد.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


مهرصبا
false