×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  دوشنبه - ۲۹ دی - ۱۳۹۹   - ساعت: ۲۱:۱۲
it is true
true
true
رئیس اداره صمت میانه: در مرداد ماه تعداد ۶۷۵ واحد در سطح شهرستان میانه مورد بازرسی قرار گرفت

رئیس اداره صمت میانه: در مرداد ماه تعداد ۶۷۵ واحد در سطح شهرستان میانه مورد بازرسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، از روابط عمومی اداره صمت محمد امدادیان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گفت: در طول مرداد ماه تعداد ۶۷۵ واحد از سوی بازرسان این اداره مورد بازرسی قرار گرفته که از این تعداد بازرسی تعداد ۷۸ واحد متخلف شناسایی و با تشکیل پرونده تخلف جهت برخورد قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.

رئیس اداره صمت با بیان اینکه ارزش ریالی پرونده های تخلف متشکله بیش از ۲۶۷۷ میلیون ریال می باشد گفت: بیشترین آمار تخلف مربوط به عدم درج قیمت با ۲۷ مورد و بعد از آن گرانفروشی با ۲۲ مورد، عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی با ۱۸ مورد در الویت تخلفات شناسایی شده می باشند.

امدادیان افزود: از ۶۷۵ واحد بازرسی شده تعداد ۲۸۷ واحد طی عملیات گشت مشترک با سایر ادارات، ۳۵۳ واحد طی عملیات بازرسی نوبه ای و ۳۵ واحد نیز طی عملیات طرح نظارتی و شکایات و گزارشات مردمی مورد بازرسی قرار گرفته اند.

رئیس اداره صمت همچنین گفت: بازرسی های انجام شده در مرداد ماه بر حسب نوع واحد شامل ۳۳۳ واحد خرده فروشی، ۲۱۳ واحد تولیدی صنفی، ۹۹ واحد خدماتی، ۲۲ انبار، ۶ واحد عمده فروشی و ۲ واحد تولیدی صنعتی می باشد.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false