×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۵ اسفند - ۱۳۹۹   - ساعت: ۲۳:۰۶
it is true
true
true
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه میانه: هر گونه سخنرانی و تجمع تبلیغاتی انتخابات در فضای عینی ممنوع است

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه شهرستان میانه با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات در شهرستان میانه روز جمعه ۲۱ شهریور و با توجه به شیوع بیماری کرونا از ممنوعیت هر گونه تبلیغات و سخنرانی در فضاهای عینی مانند منزل، مساجد و محلات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، عادل قاسمی در جلسه پیشگیری از جرایم انتخاباتی به تشکیل کمیته تبلیغات و تخلفات انتخاباتی اشاره کرد و افزود: در بخشهای تابعه نیز این کمیته ها تشکیل می شوند تا فعالیتهای انتخاباتی را به خوبی رصد کنند.

وی در ادامه گفت: ضبط ۳۰ دقیقه ای برنامه از طریق صدا و سیمای استان برای هر کدام از نامزدهای انتخاباتی و پخش آن سه بار از صدا و سیما و سع بار از رادیو، نصب عکس های نامزهای انتخاباتی در ابعاد قانونی در محل های مورد نظر و تبلیغات در فضاهای مجازی با توجه به شیوع کرونا تنها راهکارهای تبلیغاتی است.

قاسمی آغاز تبلیغات را از پنج شنبه ۱۳ شهریور تا ساعت ۸صبح پنج شنبه ۲۰شهریور عنوان نمود و با اشاره به ضدعفونی و گندزدایی تمامی فضاها و تجهیزات انتخاباتی در محل های رای گیری و رعایت پروتکل های بهداشتی افزود: به جهت مصون ماندن افراد از بیماری کرونا اثر انگشت نیز از مراحل اخذ رای حذف شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: در صورت مشاهده تخلفات انتخاباتی در مرحله اول بصورت تذکر کتبی به داوطلب ابلاغ می شود اما در صورت مشاهده تکرارتخلفات، با تشکیل پرونده به مراجع قضایی ارجاع داده خواهند شد.

وی در پایان با قدردانی از عوامل برگزاری انتخاباتی سالم و به دور از حاشیه در شهرستان میانه طی مرحله اول انتخابات با تصریح بر عدم وجود حد نصاب شرکت کنندگان و اینکه حتی یک رای بیشتر در این مرحله نماینده بعدی شهرستان را تعیین خواهد کرد و این امر احتمالا سبب خواهد شد تا نامزدهای انتخاباتی رقابت شدیدی باهم داشته و به هر طریقی به جلب آرای مردم بپردازند، لذا لزوم مراقبت هر چه بیشتر در تبلیغات انتخاباتی بمنظور حفظ سلامت و جلوگیری از شیوع گسترده بیماری کرونا بعلت تجمعات تبلیغاتی احتمال و عدم رعایت قوانین و پروتکل های بهداشتی ابلاغی را خواستار شد و گفت: امیدواریم مرحله دوم انتخابات نیز با تلاش دست اندرکاران و مجریان و مشارکت فعال مردم در صحت و سلامت کامل انجام شود.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false