×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۵ اسفند - ۱۳۹۹   - ساعت: ۲۲:۰۶
it is true
true
true
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار ویژه میانه از اعمال محدودیت ها در مراسم تدفین و تشییع متوفیان با توجه به شیوع کرونا خبر داد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه به اعمال محدودیت دربرگزاری مراسم تشیع و تدفین افراد متوفی طی روز های آتی به دلیل شیوع بیماری کرونا اشاره کرد.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، مهدی مشایخی در جلسه ستاد شهرستانی مقابله با کرونا بر اساس اعلام وزارت بهداشت و درمان و پروتکل های ابلاغی اضافه کرد: هیئت امنای گلزار مومنین ضمن مسدود نمودن درب های ورودی و خروجی گلزار نسبت به اخذ تعهد از یکی از بستگان درجه یک افراد متوفی درخصوص عدم برگزاری مراسم منجر به تجمع درگلزار و منزل شخصی و شرکت حداکثر ۱۵ نفر از بستگان نزدیک درمراسم تشییع و تدفین و رعایت پروتکل های بهداشتی مربوطه از جمله استفاده از ماسک رعایت فاصله ۱ و نیم متری از فرد مجاور و …. اقدام لازم معمول داشته و برای مراسم تشییع در فاصله زمانی یک ساعته برنامه ریزی گردد.

وی افزود: هیئت امنای گلزار مومنین نسبت به ملزم نمودن عوامل گلزار درخصوص اعلام مکرر لزوم رعایت فاصله اجتماعی قبل از برگزاری مراسم نماز میت و تشییع اقدام و در جهت جلوگیری از تجمع و تسریع در اتمام مراسم از بلندگو در مراسم تدفین استفاده نمایند.

وی از اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف خواست تا نسبت به الزام واحدهای تنظیم وچاپ اعلامیه درخصوص چاپ اعلامیه افراد متوفی فقط با هدف اطلاع رسانی از موضوع بدون ذکر زمان و ساعت مراسم تشییع و تدفین و نیز عدم تنظیم و چاپ اعلامیه سایر مراسمات از جمله هفتم ،چهلم، سالگرد و…. افراد متوفی اقدام نمایند.

مشایخی با بیان اینکه اعضای شورای اداری ضمن عدم حضور در مراسم تشیع و تدفین و نیز ملزم نمودن کارکنان بمنظور عدم شرکت درمراسمات مذکور (به جز بستگان درجه یک) اقدام لازم را معمول دارد.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false