×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۲۶ دی - ۱۳۹۹   - ساعت: ۱۷:۵۵
it is true
true
true
به وقت عین الاسد…

رحیم رضا خانی – تحلیلگر مسائل سیاسی طی یادداشتی با عنوان به وقت عین الاسد… در پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه نوشت:

حمله به پایگاه هوایی عین الاسد بانامگذاری عملیات شهیدسلیمانی ،دربامداد ۱۸ دی ۱۳۹۸ ایران باشلیک ده‌ها موشک بالستیک ازکرمانشاه به سمت پایگاه عین‌الاسد آمریکا واقع در استان الانبار عراق آغازشد. پایگاه نظامی «عین الاسد»درواقع یک فرودگاه برای نیرو‌های نظامی است و به واسطه اینکه مسیر اصلی دسترسی نیرو‌های نظامی آمریکا ازخارج عراق به داخل عراق و ارتباط با ۱۳ پایگاه نظامی آمریکا درعراق است،بسیارحائز اهمیت است.

رهبرمعظم انقلاب این حمله رایک سیلی محکم به آمریکا توصیف کردند و فرمودند که انتقام واقعی زمانی گرفته میشود که آمریکایی ها ازمنطقه خارج شوند، مقام معظم رهبری اخیراً در بیانات خود فرمودند سیلی اول همان مراسم با عظمت تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی بود که جهان را متحیر خود ساخت،دشمن با مشاهده جمعیت میلیونی تشییع کنندگان شهدای مقاومت درایران و عراق به این باور رسیده که دچار اشتباه محاسباتی شده است،اماهرگزاین موضوع را بیان نخواهدکرد. و سیلی دوم حمله ایران به بزرگترین و مهمترین پایگاه نظامی آمریکا در منطقه همان پایگاه عین الاسد بود و این سیلی ها ادامه خواهند داشت تا زمانی که آمریکایی ها منطقه را ترک نمایند.

مقام‌های رژیم صهیونیستی قبل از پاسخ موشکی ایران به آمریکا ابراز نگرانی کرده بودند و تلاش می‌کردند خودشان را از منازعه میان واشنگتن و تهران دور نگاه دارند. نتانیاهو ،که از احتمال نابودی‌ اش به دست ایران ابراز نگرانی کرده بود. پاسخ موشکی ایران به جنایت آمریکا درترورسردارسلیمانی نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی را آشفته تر کرده و ترس از نابودی کامل اسراییل خود را از این اقدام صورت گرفته کنار کشید غافل از اینکه تا نابودی رژیم غاصب چیزی نمانده است.

آمریکا بهتر است بداند منطقه خاورمیانه وجهان اسلام هرگز برای آمریکایی‌ها امن نخواهد بود و به زودی شاهد خروج آنها از منطقه خواهیم بود. قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران به جایی رسیده است که توان حمله مستقیم به پایگاه های آمریکا را دارد،شرایط ایران اسلامی ویژه است و به بسیاری ازدستاوردها که آرزوی بسیاری ازکشورها است،دست‌ یافته‌ایم.

بسیاری ازکشورهای قدرت‌مند جهان هستند که امروز نیزمستقل نیستند،اما ایران درحوزه اقتصادی،دیپلماسی و سیاسی بدون وابستگی به آمریکا در اوج استقلال قرار دارد. ایران کشوری بزرگ و قدرتمند است و آمریکا نیز که مفهوم این قدرت را به خوبی می‌داند به دنبال تصویر سازی غیر واقعی از ایران است. ما با قدرت و تسلط کامل بر اوضاع داخلی و منطقه،شجاعت و شهامت خود را حفاظت می‌کنیم و دشمن نیز بداند که حق ندارد به مردم ما نگاه چپ کند. و خطاب به آنان که به عظمت انتقام سخت شک دارند، این آغاز یک دومینو برای اخراج آمریکاییها از منطقه است، حمله موشکی ایران جسارت را به همه برای حمله خواهد داد هزینه معنوی آمریکا بیشتر از هزینه‌های جانی اش بود.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false