×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۵ اسفند - ۱۳۹۹   - ساعت: ۰۴:۲۰
it is true
true
true
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین دفاع مقدس: شهید «علیرضا گلمحمدی» لحظه ای در کارش سستی و تردید نداشت

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین دفاع مقدس در آیین تشییع پیکر شهید «علیرضا گلمحمدی» او را عاشق خدا، امام و رهبری معرفی کرد و با اشاره به اینکه او لحظه ای در کارش سستی و تردید نداشت، تصریح کرد: شهرستان میانه با شهادت شهید گلمحمدی، دینش را به تفحص ادا کرد همچنان که قبلا دینش را به دفاع مقدس ادا کرده بود.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، سیدمحمد باقرزاده با بیان اینکه میانه با تقدیم صدها شهید و شهدای زینبیه و ثارالله، دین خود را به اسلام و انقلاب اسلامی ادا کرده بود و با تقدیم این شهید، دینش به تفحص را نیز ادا کرد، اظهار داشت: امروز برگ زرینی بر افتخارات شهر شهدای زینبیه و ثارالله اضافه شد و شهید گلمحمدی یک بار دیگر، میانه را معنا کرد.

وی افزود: شهید گلمحمدی، میانه را در میانه میدان خطر بودن، در میانه ایمان، و عهد و پیمان ایستادن و ثبات قدم داشتن و دست از هدف برنداشتن تا رسیدن به یقین و نیل به مقصود نهایی، معنا کرد.
سرتیپ پاسدار باقرزاده با یادآوری اینکه به همت کمیته تفحص، بیش از ۴۲۰۰۰ شهید تا کنون شناسایی شده است و این از افتخارات نیروهای مسلح و از معجزات انقلاب اسلامی است، متذکر شد: در پیدا شدن بالغ بر چندین هزار تن از این شهدا، شهید گلمحمدی به صورت مستقیم و غیرمستقیم نقش داشته است.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین دفاع مقدس به تشریح ضرورت استمرار کار تفحص پرداخته و اظهار داشت: بازگرداندن پیکر شهدا به آغوش خانواده هایشان، بسیار مقدس و ارزشمند است اما استمرار فرهنگ شهادت و جلوگیری از به فراموشی سپرده شدن خط شهدا، الهام بخش جامعه از انحراف و انحطاط می باشد و این چیزی است که ارزشش بسیار بالاتر از پاسخگویی به چشمان منتظر خانواده شهداست.

سردار باقرزاده افزود: تفحص، تونلی به دفاع مقدس حفر می کند و امکان برقراری پیوند جامعه کنونی با دوران دفاع مقدس را فراهم می کند و خط تفحص، خط الهام بخشی به مسیر شهید و شهادت است و قدرت آن بسیار بالاتر از قدرت جنگ نرم است.

آیین تشییع پیکر «شهید علیرضا گلمحمدی» با حضور هزاران نفر از مردم میانه از مقابل سپاه تا میدان نماز میانه برگزار شد.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false