×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۰   - ساعت: ۰۷:۵۴
it is true
true
true
فرماندار ویژه میانه: تذکر به ضعفها و قدردانی از زحمات مسوولین/ عدالت، ویژگی اصلی نظام اسلامی ایران است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به کمبود ها و ضعف های موجود و همچنین اقدامات انجام شده در بخش کندوان گفت: تذکر لازم به ضعفها داده خواهد شد همچنین از تلاش ها و زحمات انجام شده نیز قدردانی می شود.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، مسعود سعادتی دربین اهالی روستای طوین، گنجگاه و هفت چشمه از پیگیریهای انجام شده و تامین اعتبار برای راه یونیک- گنجگاه که راه ارتباطی چندین روستاست خبر داد.

وی با بیان تاسف از آسفالت نشدن راه روستای بزرگ گنجگاه علی رغم آماده بودن زیرساخت و تامین اعتبار گفت: پیمانکار طرح و اداره راه شرایط آب و هوایی را  برای عدم اجرای این مسیر بهانه قرار داده اند.

وی اضافه کرد: سیاست اصلی دولت جدید و شخص رییس جمهور عدالت است و از شاخص های اصلی عدالت کمک به مناطق محروم است که این امر را  مصوبات؛ منش فردی و منش اجتماعی رییس جمهور و اعضای کابینه ایشان به اثبات می رساند.

وی عدالت را ویژگی  اصلی نظام جامعه اسلامی ایران عنوان نمود و تصریح کرد: برای هرکس که توفی خدمت رسانی در هرجایگاهی در این نظام نصیب می شود، واجب است تا در حیطه مسئولیت خود عدالت را پیاده کند.

سعادتی حضور نمایندگان مردم؛ مسوولین و نیروهای نظامی و انتظامی در روستاها و مناطق محروم و رسیدگی و رفع مسائل و مشکلات مردم را وظیفه و تکلیف تمامی مسوولین نظام عنوان کرد و افزود: خدمات رسانی به مردم و برقراری عدالت جزو اصلی ترین وظیفه حاکمیت نظام اسلامی ایران است.

فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه محدودیت منابع مالی امکان اجرای پروژه ها در سریعترین زمان ممکن را از ما گرفته افزود:  علی رغم این امر اولویت بندی پروژه ها را خواهیم داشت تا در وهله اول پروژه های مهم؛ بعد پروژه های میان مدت و در آخر پروژه های بلندمدت زمانبر را به اجرا برسانیم تا همه ساله درصد قابل توجهی از اتمام و پیشرفت پروژه ها را شاهد باشیم.

فرماندار ویژه میانه در جمع اهالی روستای تجرق نیز افزود: تمام هم و غم ما این است که مشکلات منطقه را حل کرده و وعده محرومیت زدایی و عدالت گستری دولت را محقق سازیم.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false