×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  یکشنبه - ۱۴ آذر - ۱۴۰۰   - ساعت: ۰۷:۳۹
it is true
true
true
اجتماع بزرگ “حماسه شکوه و پایداری” در شهرستان میانه برگزار شد

 فرمانده تیپ امام زمان(عج) در جمع صدها نفری بسیجیان میانه از گسترش روزافزون قدرت و اقتدار بسیج خبر داد و گفت: امروز بسیج مرواریدی گرانبهاست و درخشش این درّ زیبا، تمام مستضعفان جهان را علیه استکبار جهانی متحد و یکدل کرده است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، مصطفی محمدی با بیان گوشه هایی از خدمات گسترده، غیرقابل انکار و اثربخش بسیج، اظهار داشت: از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا کنون، هر کجا مشکلی گریبانگیر نظام و انقلاب بوده است، بسیج آنجا حضور یافته و حماسه آفرینی کرده است.

وی متذکر شد: بسیج با حضور صدها هزار نفری در جنگ تحمیلی، حماسه ای عظیم خلق کرد و پس از جنگ نیز در دوران ها و عرصه های مختلف، در بحرانهای طبیعی و غیرطبیعی، در رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی و … شاهد نقش آفرینی های بسیار زیبای این نهاد مقدسیم.

فرمانده تیپ امام زمان(عج) شبستر رشد روزافزون و گسترش تفکر بسیج در سراسر جهان را یادآور شد و گفت: اینک نه تنها ملت ایران از این موهبت الهی و برکات آن متنعم هستند بلکه تمامی ملت های آزاده جهان از این مولود انقلاب، بهره مندند و این برکات بوضوح در کشورهای منطقه قابل رویت و درک است.

سردار محمدی شکلگیری نهضت های بزرگ مردمی و تشکیلات مردم نهاد ضداستکباری در جهان را آثار و برکاتی از بسیج دانست و تصریح کرد: امروز به یمن وجود و درخشش این در گرانبها، شاهد افول روزافزون قدرت استکبار در جهان و فرار آنان از منطقه ایم.

۲۰۲۱۱۱۲۴ ۱۳۵۰۵۶

وی در ادامه با حضور در منزل شهیدان داور و علیرضا محمدی و دیدار با مادر این دو شهید، به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

حماسه شکوه و پایداری با حضور صدها نفری بسیجیان در ورزشگاه شهید جعفری میانه و همچنین در شهرهای ترکمانچای، ترک و آقکند میانه برگزار شد.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false