×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۸ آذر - ۱۴۰۲   - ساعت: ۱۹:۵۱
it is true
true
true
امام جمعه میانه: بسیج، شجره با برکت برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است

امام جمعه میانه با بیان اینکه بسیج، هدیه الهی از سوی خداوند است و همواره زنده و کارگشاست، گفت: سخت ترین گره ها به دست بسیج باز شده چراکه بسیج، شجره با برکت برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه،حجت الاسلام سیدسعید رشادی در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت هفته بسیج شهرستان میانه در اولین روز از هفته بسیج، کمرنگ کردن مظاهر دینی همچون حجاب را از توطئه های فرهنگی دشمن خوانده، گفت: این توطئه نیز به دست بسیج خنثی خواهد شد چراکه دشمن، محتویات الهی نظام ما را نشناخته و این عدم شناخت همواره سبب شکست دشمن شده است.

وی با اشاره به اینکه در زمان رژیم ستم شاهی، ایران در قبضه آمریکا و حیاط خلوت این کشور به عنوان زیردست بی اختیار و تفریحگاه برای انواع سوءاستفاده ها و محلی برای رصد روسیه و چین به شمار می رفت، گفت: انقلاب اسلامی، بی خود و بی جهت اتفاق نیفتاد بلکه این انقلاب، ناشی از حجم عظیمی از مصیبت هایی است که بر سر ملت آمده بود اما نبود رهبری برای هدایت ملت باعث شده بود تا ظلم تداوم یابد و کشور، میدانگاه بیگانگان باشد.

حجت الاسلام رشادی، با اشاره به اینکه امام راحل، با رهبری بی مثال خود، انقلاب اسلامی را به ثمر رساند، افزود: با پیروزی انقلاب، آمریکا با از دست دادن مهمترین پایگاه خود در منطقه، ضرر کرد اما برای جلوگیری از تکرار این اتفاق در سایر ممالک تحت سلطه اش، با تمام توان، انواع فشارها و نقشه ها را برای شکست انقلاب اسلامی ایران به کار برد و هزینه کرد.

وی، تحریک قومیت ها و ترور بزرگان کشور در اوایل انقلاب، تحمیل جنگ ۸ ساله، تعلیم مخالفان نظام و تحریم اقتصادی را تنها بخشی از عناد، دشمنی و کینه عمیق آمریکا از نظام اسلامی برشمرده، ادامه داد: تمام کارشناسان سیاسی بر این باور بودند که با اینهمه یورش و هجمه، انقلاب اسلامی دوام نخواهد داشت اما این انقلاب تداوم یافت چراکه دل های مردم و انقلاب با خداوند و یاری پروردگار گرهی ناگسستنی بسته است.

امام جمعه میانه با اشاره به رشادت رزمندگان دفاع مقدس، گفت: روحیه شجاعت و اخلاص و همچنین التماس، اشتیاق و سر و دست شکستن برای شهادت، توسط رزمندگان ایران اسلامی، ریشه الهی و خدایی دارد که این حافظ نظام مقدس اسلامی ایران است.

حجت الاسلام رشادی در ادامه، گفت: انقلاب اسلامی پیروز شد و بر تمامی توطئه ها فائق آمد و نه تنها متوقف نشد و عقب گرد نداشت، بلکه به قله های پیشرفت در ابعاد مختلفی چون فناوری نانو، داروسازی، فناوری هسته ای و موشکی، دستاوردهای دانش بنیان و توفیقات در صنعت هوافضا دست پیدا کرد و رقیب جدی همان هایی شد که ایران را کوچک می پنداشتند، کوچک بودن و خودتحقیری را به ملت القا می کردند و باور بزرگ شدن را در دل مردم می کشتند و امروز نیز آمریکا، بزرگی کنونی ایران را بر نمی تابد و احساس خطر می کند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


مهرصبا
false