×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۴ اسفند - ۱۴۰۲   - ساعت: ۰۴:۵۹
it is true
true
true
تلاش برای اخذ امکانات و تجهیزات بیمارستان های میانه؛ قول مساعد وزیر برای حل موضوعات مطروحه

نماینده مردم میانه در مجلس گفت: در جلسه ای که با وزیر بهداشت برگزار شد قول مساعد داده شده تا مشکلات و موضوعات مطروحه در نشست برطرف شوند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه،مهدی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست خود با وزیر بهداشت پیرامون رفع مشکلات بهداشت و درمان حوزه انتخابیه گفت: به دنبال پیگیری های مستمر قبلی جلسه ای روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در محل آن وزارتخانه تشکیل شد در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات انجام یافته و دریافت تعدادی از اقلام و تجهیزات مهم حوزه بهداشت و درمان در سه سال گذشته به تشریح موقعیت منطقه و وضعیت بهداشت و درمان میانه، بخش ها و روستاهای تابعه پرداخت و مجددا خواستار تامین برخی از نیازمندی ها و امکانات ضروری این حوزه شدم.

وی افزود: از مواردی که در این نشست مطرح شد؛ تامین و راه اندازی سریع خدمات اورژانس هوایی به همشهریان عزیز به ویژه برای روستائیان، تسریع در تحویل یک دستگاه سنگ شکن کلیه که مکاتبات و سازوکار آن انجام گرفته است.

نماینده مردم میانه در مجلس گفت: از دیگر مواردی که در این جلسه به آن پرداخته شد تامین پزشک مورد نیاز اورژانس بیمارستانهای شهرستان، لزوم رسیدگی و تامین اعتبار جهت رفع مشکلات تاسیساتی بیمارستان های شهرستان بوده است.

نماینده مردم میانه در مجلس عنوان کرد: همچنین در ادامه وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز ضمن تاکید و صدور دستور با عنوان “جهت اقدام” فی المجلس نیز به صورت تلفنی با مسئولین ذیربط در ارتباط با موضوع بالگرد اورژانس هوایی ودستگاه سنگ شکن صحبت وخواستار حل مشکل شد./

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


مهرصبا
false