×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۱۰ خرداد - ۱۴۰۳   - ساعت: ۰۹:۱۹
it is true
true
true
علل درخشش نیروی انتظامی میانه در تعطیلات نوروزی

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، امنیت یعنی دور بودن از خطراتی که علیه منافع مادی ، جان ، مال ، سرزمین و ارزشهای معنوی شامل دین ، فرهنگ و اعتقادات ما وجود دارد یکی ازسازمانهایی که در این زمینه دارای مسئولیت مهم و سنگین می باشد نیروی انتظامی است چرا که مسئولیت حفظ و امنیت ، آسایش و آرامش عمومی جامعه را بر عهده دارد.

این نهاد در حقیقت به عنوان مجری قانون و بر قرار کننده نظم و امنیت اجتماعی بوده و در ارتباط و تعامل با مردم پیوند ناگسستنی دارد . در این میان نیروی انتظامی شهرمان میانه نیز ماهیتش بر گرفته ازهمین مسئولیتی است که قانون برایش در نظر گرفته است اما آنچه که مهمه، اجرای صحیح قانون و برقراری امنیت توسط این جان برکفان همیشه بیدار است.

با یک نگاه به برقرای نظم و امنیت در تعطیلات نوروزی امسال می بینیم که پرسنل غیور و فداکار نیروی انتظامی میانه و در راس آن فرماندهی خستگی ناپذیرش با برنامه ریزی درست و اجرای قوانین امنیتی صحیح موفق شدند نسبت به سال گذشته بالاترین و بیشترین نقش را در بوجود آوردن امنیت و آرامش در شهر میانه و بخش ها و روستاهای تابعه با توجه به مسئولیتی که داشتند ایفا کنند. آنچه که باعث شده است حقیر به این امر مهم بپردازم حضور گسترده ، فعال و به موقع پلیس میانه در ایام تعطیلات نوروزی به عنوان یک خادم ، سرباز فداکار در ایجاد امنیت و حافظان نظم و امنیت عمومی در جای جای شهر و روستا ها بود.

و با توجه توجه به آمارهای موجود، میانه علیرغم داشتن نزدیک به یکصدو نود هزار نفر جمعیت با حومه اش خوشبختانه نسبت به نوروز سال گذشته از کمترین اتفاقات رخ داده بویژه در زمینه سرقت بر خوردار بوده است بطوریکه آنقدر در حد پایین قرار داشت که با توجه به جمعیت،،،،، در کلان آماری نمی گنجد.

وقتی به آمارهای ارائه فراجای میانه نگاه می کنیم می بینیم کشف ۷۵ فقره سرقت با ۱۷ نفر دستگیری در این شهر پر جمعیت و یا به صفر رسیدن تصادف فوتی درون شهری و یک نفر فوتی برون شهری و ۳۷ نفر مجروح درون و برون شهری در اثر تصادفات رانندگی و دستگیری ۲۸۴ معتاد متجاهرو کارتن خواب توسط پرسنل زحمت کش این نیرو، نشانگر درخشش این نیرو و درایت ، برنامه ریزی صحیح در ایجاد نظم و تامین امنیت اجتماعی ، جسمی روانی مردم میانه از سوی سرهنگ رفیعی فرماندهی نیروی انتظامی میانه است چراکه اگر در مباحث مرتبط با قاچاق ، امنیت اخلاقی و اقتصادی ، جمع آوری معتادان متجاهر و مبارزه با سارقین و مقابله با نا امنی و حمایت از آزادیهای مشروع مردم برخورد قانونی با متخلفین از سوی پرسنل خدوم نیروی انتظامی میانه در تعطیلات نوروزی انجام نمی گرفت قطعا از امنیت ایده ال در این تعطیلات خبری نبود البته ناگفته نماند اصول جامعه محوری نیروی انتظامی میانه و همراهی و همکاری مردم با این نیرو در برقرای نظم و امنیت شهرمان بسیار موثر بوده است.

آنچه را که نباید به بوته فراموشی سپرد آمادگی جان برکفان ،، نیروهای مسلح همیشه بیدار و سربازان گمنام امام زمان برای مقابله با توطئه های احتمالی در این ایام بود که در جای خود قابل تقدیر است.

جاوید احمدزاده

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


مهرصبا
false