×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۳ تیر - ۱۴۰۳   - ساعت: ۰۲:۲۵
it is true
true
true
مظفری میانجی، استاد حوزه و دانشگاه: انتقادپذیری، یکی از شروط مهم رئیس جمهور اصلح

سهراب مظفری میانجی، استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه مردم باید رئیس جمهوری بدون حاشیه و انتقادپذیر انتخاب کنند، گفت: رئیس جمهوری که منتخب مردم است، اگر تحمل انتقادات بحق را داشته باشد، عیب‌ها را برطرف و محاسن‌ها را تقویت کند، قطعاً دغدغه‌ای جز خدمت به مردم ندارد، فامیل بازی و قومیت گرایی را کنار می‌گذارد و به آبادانی کشور توجه می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، به نقل از راهبرد معاصر؛ شهید آیت الله رئیسی، رئیس جمهور محبوب و مغتنم کشورمان به اعتراف نزدیکان و اصحاب خرد، فردی خاضع و بسیار متواضع بود. هر زمان ملاقاتی داشت، خودش بی صبرانه منتظر دیدار بود که این را می توان در خاطره سفرش به مسکو و سپس تعجیل در سفر استانی به البرز پس از ورود به کشور دریافت.

بی تردید چنین روحیه ای در کمتر رئیس جمهوری دیده می‌شود. حال مردم با ذهنی پر از خاطرات شیرینی از شخصیت متواضع رئیس جمهور مردمی و انقلابی و شهیدشان کارنامه و برنامه نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را مرور می کنند تا بتوانند شخصیتی همچون شهید آیت الله رئیسی را با ویژگی هایی همچون تواضع، انقلابی بودن و خستگی ناپذیر بدن انتخاب کنند.

همگان باید بدانند مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری از هر حیث به شکوفایی کشور کمک می کند، لذا رئیس جمهوری انتخاب کنیم که اخلاق مدار و دلسوزتر باشد.سهراب مظفری میانجی، استاد حوزه و دانشگاه درباره شاخص های مهم انتخاب رئیس جمهور اصلح به «راهبرد معاصر» گفت: پیامبر اکرم (ص) درباره اینکه مسلمان در همه دوران زندگی اش باید مسئولیت پذیر باشد، فرمودند، «کلکم راع و کلکم مسئول» یعنی همه شما مسئولید و نباید بی تفاوت باشید، لذا مردمی که علاقه مند به حفظ استقلال، رشد و پیشرفت کشور هستند، باید پرشور در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند و فعالانه شناخت خود را نسبت به نامزدهای انتخاباتی افزایش دهند.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات به سرنوشت کشور کمک می کند، افزود: شرکت نکردن در انتخابات مایه فخر نیست، بی تفاوتی نسبت به انتخابات، یعنی بی توجهی به استقلال و آزادی کشور، یعنی بی تفاوتی نسبت به توطئه های دشمن. بی شک مسلمان باتدبیر با بررسی ویژگی های نامزدهای ریاست جمهوری، اولویت های اساسی مد نظر خود را فهرست می کند و سپس به یکی از نامزدهای مورد تأیید شورای نگهبان رأی می دهد.

استاد حوزه و دانشگاه یادآور شد: با رأی دادن به نامزد مد نظرمان و تحرک بخشی به روند انتخابات بخش مهمی ازمسئولیت خود را درقبال کشور انجام داده و در راه تعالی کشور حرکت کرده ایم؛ به همین دلیل موظف به مشارکت در انتخابات و انتخاب نامزد اصلح هستیم.

مظفری میانجی گفت: صدها هزار شهید انقلاب اسلامی ایران برای حفظ استقلال و آزادی کشور جان عزیزشان را تقدیم کردند تا کشورمان استوار و ملت عزیز باشد. جوانان و قاطبه ملت ایران باید بدانند صدها هزار شهیدی که جان خود را تقدیم انقلاب کردند، نسبت به نظام و مردم احساس مسئولیت داشتند؛ بنابراین روا نیست با رأی بی دقت و انتخاب فردی غیر از اصلح به احساس مسئولیت شهدا پاسخی درخور ندهیم.

وی افزود: همگان باید بدانند مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری از هر حیث به شکوفایی کشور کمک می کند، لذا رئیس جمهوری انتخاب کنیم که اخلاق مدار و دلسوزتر باشد. مراجعه به شرح زندگانی و فعالیت های نامزد انتخابات ریاست جمهوری و البته مشاوره گرفتن از اهل فن به انتخاب رئیس جمهوری قاطع، مسئولیت پذیر و تلاشگر منجر می شود.

استاد حوزه  و دانشگاه یادآور شد: مردم باید رئیس جمهوری انتخاب کنند که بدون حاشیه و انتقاد پذیر باشد، زیرا اگر تحمل انتقادات بحق را داشته باشد،عیب ها را برطرف و محاسن را تقویت کند، قطعاً دغدغه ای جز خدمت به مردم ندارد، لذا حزب بازی و فامیل بازی و قومیت گرایی را کنار می گذارد، ملی می نگرد و به آبادانی کشور توجه می کند.

true
true
false
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


مهرصبا
false