×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  جمعه - ۱۱ فروردین - ۱۴۰۲   - ساعت: ۰۰:۲۶
it is true
true
true
استاندار آذربایجان شرقی در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری عنوان کرد؛ حفظ منابع طبیعی و محیط زیست، حفظ سرمایه نسل هاست

استاندار آذربایجان شرقی گفت: حفظ منابع طبیعی و محیط زیست به عنوان سرمایه نسل‌ها است و طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت طی چهار سال آینده در راستای همین اصل مهم است.

به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه، از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی، عابدین رضوی خرّم با حضور در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ضمن تبریک هفته منابع طبیعی، افزود: الحمدلله فرهنگ درختکاری و فرهنگ حفظ منابع طبیعی و محیط زیست در استان رشد روزافزونی پیدا کرده و به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده است.

وی افزود: حفظ منابع طبیعی و محیط زیست به عنوان سرمایه نسل‌ها است و طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت طی چهار سال آینده در راستای همین اصل مهم است.

استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: درختکاری یک سنت حسنه است و طرح بزرگ مردمی کاشت یک میلیارد درخت در کشور با دستور رئیس جمهوری برنامه‌ریزی شده و تلاش‌ها برای تحقق این امر مهم قابل تقدیر است.

رضوی خرّم به اقدامات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی در تولید نهال اشاره کرد و افزود: اداره کل منابع طبیعی استان برای سال آینده تولید ۲۵ میلیون نهال را برنامه‌ریزی کرده است.

وی ادامه داد: این طرح بزرگ توسط اقشار مختلف مردم اجرا می‌شود و همه اقشار در اجرای این طرح مشارکت می‌کنند. ما ضمن اینکه این نهال‌ها را می‌کاریم، باید در نگهداشت و حفظ آن‌ها هم تلاش کنیم.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه در سطح استان این حرکت به یک فرهنگ تبدیل شده است و امیدوارم با تحقق این امر مهم شاهد احیای منابع طبیعی و افزایش سرانه فضای سبز در استان باشیم.

رضوی خرّم در پایان از اصحاب مطبوعات و رسانه‌ها دعوت کرد با فرهنگ‌سازی به این حرکت بزرگ کمک کنند تا حفظ منابع طبیعی و محیط زیست به عنوان یک وظیفه عمومی تلقی شود.

true
true
false
true
  1. رضا مهدیان

    باعرض سلام به منابع طبیعی میانه اهالی محروم داش التی بخش مرکزی خواستار باغبانی درخت کاری را داریم اجازه درخت کاری رابدید خواهشمندیم تااشتغال جوانان باشد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


مهرصبا
false